Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Narożny fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Nook

Narożny fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Nook
cena:1 700,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 1 000,00

Kup online

Narożny fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Nook

Cena:
1 700
od 1 000 zł
Raty PAYU:
od: 
Kup online

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Akces-MED
2 opinie
Fotelik narożny NOOK pomaga dzieciom i młodzieży przyjąć prawidłową pozycję siedzącą z wyprostowanymi nogami. Co ważne pozycja taka wymusza właściwe ustawienie bioder. Zalecany jako pierwszy fotelik terapeutyczny. Ergonomicznie wykonane peloty boczne i klin udowy wraz z pasem biodrowym dają maksymalne poczucie bezpieczeństwa oraz kontrolują prawidłową postawę. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji w poszczególnych rozmiarach możemy powiedzieć, że fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dostępne są 3 rozmiary co czyni go idealnym dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 miesięcy do nawet 12 lat. Lekka konstrukcja i małe wymiary pozwalają na łatwe i swobodne przenoszenie fotelika w dowolne miejsce. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Narożny fotelik rehabilitacyjny Nook

Narożny fotelik rehabilitacyjny Nook

Narożnyfotelik rehabilitacyjny dla dzieci to idealna propozycja na początkupostępowania terapeutycznego – sprawdzi się jako pierwszenarzędzie rehabilitacyjne, umożliwiające przeprowadzanie ćwiczeńmanualnych, spożywanie posiłków i komfortowe przyjmowanieustabilizowanej pozycji siedzącej.

IDEALNE UTRZYMANIE DZIECKA W POŻĄDANEJ POZYCJI: Fotelik wyposażony jest w pas biodrowy, boczne peloty oraz klin udowy - elementy te gwarantują stabilną pozycję i ograniczają efekt zsuwania się dziecka z siedziska.
FOTELIK OPTYMALNY DLA RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH: Możliwość regulowania newralgicznych parametrów sprawia, że fotelik okazuje się rosnąć razem z dzieckiem - można dopasować go do potrzeb i gabarytów każdego dziecka.
LEKKI STELAŻ POZWALA NA ŁATWE PRZENOSZENIE FOTELIKA: Konstrukcja fotelika jest lekka, a jego rozmiar niewielki - dzięki temu można z łatwością go przechowywać, przewozić w bagażniku samochodowym oraz przenosić w pożądane miejsce.
STABILNA POZYCJA SIEDZĄCA Z WYPROSTOWANYMI NOGAMI: Unikalny projekt fotelika umożliwia osiągnięcie stabilnej i wygodnej pozycji, uwzględniającej wyprost kończyn dolnych.

Narożny fotelik rehabilitacyjny Nook

Obsługa narożnego fotelika rehabilitacyjnego Nook

Szeroki zakres rozmiarowy oraz możliwość regulacji parametrów sprawiają, że fotelik dedykowany jest dzieciom od 6 miesiąca życia do 12 lat. Fotelik dopasować można do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, aktualnych wymagań terapeutycznych oraz potrzeb sytuacyjnych.
W foteliku można uzyskać pozycję siedzącą z wyprostowanymi nogami - determinuje ona prawidłowe ułożenie bioder i sprzyja rozwojowi motorycznemu dziecka. Elementy wspierające utrzymywanie stabilnej pozycji i podtrzymują dziecko, gwarantując mu komfort i bezpieczeństwo.
Bogate wyposażenie standardowe oraz możliwość zaopatrzenia fotelika w dodatkowe akcesoria stwarzają sposobność wykreowania idealnego modelu, zoptymalizowanego do indywidualnych potrzeb małego użytkownika.

Co w zestawie?

  • Narożny fotelik rehabilitacyjny Nook
  • Podstawa i siedzisko
  • Klin międzyudowy
  • Pelota biodrowa i piersiowa
  • Pas biodrowy i piersiowy
  • Opcjonalnie: stolik, zagłówek, pas podtrzymujący głowę, wózek jezdny z podwyższeniem

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU:

 

SymbolOpisJednostkaRozmiar
Uniwersalny
W orientacyjny wzrost użytkownika* [cm] < 150
A szerokość siedziska  [cm] 54
L głębokość siedziska  [cm] 27,5/31
C wysokość oparcia  [cm] 35 – 44
E szerokość peloty biodrowej  [cm] 40
E1 szerokość peloty piersiowej  [cm] 28
L1 głębokość siedziska do klina  [cm] 11 – 21
  max. waga użytkownika  [kg] 35
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Joanna
5

Bardzo dobra jakość, przystępna cena i szybka wysyłka sprzętu. Polecam zakupy na tej stronie!

2017-07-20(7)(0)
Dorota
4

Fotelik bardzo dobry jakościowo i bogato wyposażony.Peloty boczne i klin udowy połączony z pasem biodrowym utrzymują dziecko we właściwej pozycji. Bardzo dobry kontakt ze sklepem Ortopedio.pl!

2017-07-20(9)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa