Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

Wybierz fotelik rehabilitacyjny samochodowy dla swojego dziecka

Foteliki samochodowe Recaro firmy Thomashilfen to najwyższej jakości wyrób zaprojektowany z myślą o dzieciach i zapewnieniu im maksymalnego komfortu podróży oraz niezbędnego bezpieczeństwa, chroniąc przed konsekwencjami kolizji czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze, również w przypadku niepełnosprawności użytkownika. Foteliki samochodowe RECARO firmy Thomashilfen to nowoczesny bezpieczny i funkcjonalny fotelik na który możesz otrzymać dofinansowanie PCPR. Zadzwoń do nas a udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek.

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Sport HERO Reha 9-36 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Sport HERO Reha 9-36 kg
4 opinie

Fotelik RECARO Sport HERO Reha to najnowszy produkt z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas jazdy dzieciom o wadze od 9-36kg. W ten sposób producent umożliwił zastosowanie specjalistycznego fotelika dziecięcego w trzech klasach wagowych. Takie rozwiązanie jest unikalne na rynku, dlatego, że pozwala na zastosowanie dla dzieci pomiędzy 9 miesiącem, a 12 rokiem życia.

cena3 699,00 zł

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Fotelik rehabilitacyjny Recaro Monza Reha 15-50 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy  Fotelik rehabilitacyjny Recaro Monza Reha 15-50 kg
12 opinie

Fotelik RECARO Monza Reha to nowoczesny bezpieczny i funkcjonalny fotelik posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem, z możliwością rozłożenia do pozycji spoczynkowej, 5-punktowy pas zabezpieczający w standardzie z miękkim klinem odwodzącym oraz zestaw pelot pozycjonujących pozwalających na doskonałe dopasowanie dla każdego dziecka. Odpowiedni wyprofilowane oparcie dba o kręgosłup dziecka, a regulowana wysokość (do 150 cm wzrostu) pozwala na długoletnie użytkowanie.

Spakujemy jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 20:00
cena4 900,00 zł
Powrót na górę