Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wybierz fotelik rehabilitacyjny samochodowy dla swojego dziecka

Foteliki samochodowe Recaro firmy Thomashilfen to najwyższej jakości wyrób zaprojektowany z myślą o dzieciach i zapewnieniu im maksymalnego komfortu podróży oraz niezbędnego bezpieczeństwa, chroniąc przed konsekwencjami kolizji czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze, również w przypadku niepełnosprawności użytkownika. Foteliki samochodowe RECARO firmy Thomashilfen to nowoczesny bezpieczny i funkcjonalny fotelik na który możesz otrzymać dofinansowanie PCPR. Zadzwoń do nas a udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek.

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Sport HERO Reha 9-36 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Sport HERO Reha 9-36 kg
4 opinie

Fotelik RECARO Sport HERO Reha to najnowszy produkt z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas jazdy dzieciom o wadze od 9-36kg. W ten sposób producent umożliwił zastosowanie specjalistycznego fotelika dziecięcego w trzech klasach wagowych. Takie rozwiązanie jest unikalne na rynku, dlatego, że pozwala na zastosowanie dla dzieci pomiędzy 9 miesiącem, a 12 rokiem życia.

cena3 846,99 zł

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Monza Reha 15-50 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy  Recaro Monza Reha 15-50 kg
12 opinie

Fotelik RECARO Monza Reha to nowoczesny bezpieczny i funkcjonalny fotelik posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem, z możliwością rozłożenia do pozycji spoczynkowej, 5-punktowy pas zabezpieczający w standardzie z miękkim klinem odwodzącym oraz zestaw pelot pozycjonujących pozwalających na doskonałe dopasowanie dla każdego dziecka. Odpowiedni wyprofilowane oparcie dba o kręgosłup dziecka, a regulowana wysokość (do 150 cm wzrostu) pozwala na długoletnie użytkowanie.

cena4 990,00 zł

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Navigator 15-36 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Navigator 15-36 kg

Fotelik NAVIGATOR firmy THOMASHILFEN to nowoczesny i funkcjonalny fotelik z możliwością składania posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem. Ponadto  fotelik posiada możliwość używania w autobusie lub pociągu. Zintegrowane pasy umożliwiają zapięcie fotelika w miejscach innych niż samochód. Pozycjonujący pas 5-punktowy zapewnia bezpieczeństwo, a praktyczne zatrzaski zapobiegają przed skręcaniem pasów. Dodatkowe duże peloty podtrzymują nawet szczupłe dzieci. Złożony fotelik posiada uchwyt i można go wygodnie przenosić. Miękki regulowany w dwóch pozycjach klin zapobiega krzyżowaniu nóg. Miła w dotyku zdejmowana tapicerka przepuszcza powietrze i posiada możliwość prania w 40⁰C. Duży uchwyt na kubek to miejsce na napoje, przekąski i zabawki. 

cena3 498,99 zł

Fun Baby fotelik samochodowy rehabilitacyjny

Fun Baby fotelik samochodowy rehabilitacyjny

 Fun Baby to nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny dziecięcy fotelik rehabilacyjny przeznaczony do transportu dziecio specjalnych potrzebach. Możliwość zastosowania fotelika specjalnego w trzech klasach wagowych to unikalne rozwiązanie na rynku fotelików samochodowych, pozwala na zastosowanie dla dzieci od urodzenia do około 12 roku życia.

cena3 499,00 zł
Powrót na górę