Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek specjalny inwalidzki spacerowy dzieci Mouse

Wózek specjalny inwalidzki spacerowy dzieci Mouse

Wózek specjalny inwalidzki spacerowy dzieci Mouse

Cena:
3 600
od 600 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


MyWam
Mouse jest wózkiem specjalnym, zaprojektowanym dla dzieci nie poruszających się samodzielnie i nie umiejących utrzymać prawidłowiej pozycji siedzącej. Dzięki regulowanym pelotom możliwe jest optymalne dopasowanie oparcia do potrzeb dziecka i jego prawidłowe zabezpieczenie. Duże koła żelowe z amortyzacją zarówno z tyłu jak i z przodu ułatwiają komfortowe pokonywanie nierówności. Wózek posiada regulację odchylenia oparcia oraz siedziska, czyli  tzw. „kołyskę” dzięki czemu dziecko można prawidłowo posadzić, z dbałością o prawidłowy rozkład nacisku. WSKAZANIA: porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia porażenia i niedowłady tułowia osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała mózgowe porażenie dziecięce przepuklina oponowo - rdzeniowa dystrofie mięśniowe  »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Mouse jest wózkiem specjalnym, zaprojektowanym dla dzieci nie poruszających się samodzielnie i nie umiejących utrzymać prawidłowiej pozycji siedzącej.

Dzięki regulowanym pelotom możliwe jest optymalne dopasowanie oparcia do potrzeb dziecka i jego prawidłowe zabezpieczenie. Duże koła żelowe z amortyzacją zarówno z tyłu jak i z przodu ułatwiają komfortowe pokonywanie nierówności.

Wózek posiada regulację odchylenia oparcia oraz siedziska, czyli  tzw. „kołyskę” dzięki czemu dziecko można prawidłowo posadzić, z dbałością o prawidłowy rozkład nacisku.

WSKAZANIA:

  • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
  • porażenia i niedowłady tułowia
  • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
    • mózgowe porażenie dziecięce
    • przepuklina oponowo - rdzeniowa
    • dystrofie mięśniowe

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa