Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek Umbrella (koła piankowe)

Wózek Umbrella (koła piankowe)

Wózek Umbrella (koła piankowe)

Cena:
3 000
Raty PAYU:
od: 
Kup online

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


MDH
19 opinie
Wózek inwalidzki Umbrella został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu dzieciom z niepełnosprawnością ruchową. Nowoczesny design sprawia, że nie odróżnia się z wyglądu od zwykłych wózków. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 35kg. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Wózek Umbrella (koła piankowe)

Wózek Umbrella (koła piankowe)

Wysokiej jakości wózek przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową czy przepukliną rdzeniowo-oponową. Doskonale sprawdza się na co dzień dając komfort użytkowania zarówno dziecku, jak i jego opiekunowi. Jest lekki oraz posiada możliwość regulacji w celu dopasowania poszczególnych parametrów do aktualnych potrzeb.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA Wózek Umbrella wykonany jest z wytrzymałego aluminium. Siedzisko oraz obicie obite są estetyczny i trwałym poliestrem.
BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA Bezpieczeństwo na co dzień zapewniają blokady kierunku ruchu oraz hamulec z możliwością demontażu. Szelki i barierka zapobiegają ewentualnemu wypadnięciu dziecka z wózka.
ESTETYCZNY DESIGN Umbrella to wózek wykonany w dużej mierze z estetycznego poliestru. Sprzedawany jest w kilku różnych kolorach do wyboru.
WYGODA I KOMFORT Piankowe koła z blokadami ruchu oraz amortyzatory zapewniają wygodną i komfortową jazdę. Wózek posiada też szereg udogodnień m.in. w postaci regulowanego oparcia czy klinów odwodzących.

Wózek Umbrella (koła piankowe)

 

Obsługa wózka Umbrella z kołami piankowymi

Wózek Umbrella doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Funkcjonalne hamulce oraz blokady ruchu zamontowane na kołach zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Podobnie jak specjalne szelki i barierki zamontowane z boku wózka.
Produkt wyposażony jest w szereg regulacji, które pozwalają na dopasowanie poszczególnych parametrów do aktualnych potrzeb. Są to m.in. regulowane oparcie, klin odwodzący kończyny dolne czy funkcjonalny zagłówek.
Cała konstrukcja jest lekka, bo rama została wykonana z aluminium. Z kolei siedzisko i oparcie uszyto z przyjemnego w dotyku poliestru. Dzięki temu wózek jest jednocześnie wygodny i bardzo wytrzymały.

Co w zestawie?

 • Wózek Umbrella z kołami piankowymi
 • Budka
 • Śpiwór
 • Koszyk na zakupy
 • Okrycie przeciwdeszczowe

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
30[kg]
Masa własna
18 [kg]
Długość
107 [cm]
Szerokość
57 [cm]
63 [cm]
Głębokość siedziska
45 [cm]
Szerokość siedziska
45 [cm]
Wysokość podnóżków
20 - 35 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

 • Możliwość wyboru rozmiaruNie
 • Tworzywo/ materiałAluminium
 • Materiał tapicerkiTekstylna
 • System pasów 5-cio punktowych11,5 kg
 • Waga wózkaTak
 • Możliwość składaniaTak
Roksana
5

Wózek dobrze zdaje egzamin. Szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt.

2017-07-23(0)(0)
Katarzyna
4

Wózek jest lekki a jednocześnie solidny i wytrzymały. Zapewnia prawidłową pozycję i bezpieczeństwo dziecku. Polecam zakupy na tej stronie.

2017-07-23(9)(0)
kasia
1

Wózek kupiłam ubiegłego roku. Po paru dniach popsuło się koło i siedzisko bardzo szybko zaczęło się rozrywać. Nie polecam !

2017-05-26(6)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa