Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj wózek inwalidzki dla swojego dziecka

Wózki inwalidzkie dziecięce najlepszych producentów sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Dostępne w refundacji NFZ. Zamów on-line! Akces-Med, Vermeiren, MDH, Otto bock, Thomashilfen. Pamiętaj, że jeżeli posiadasz wniosek na refundację NFZ z kodem P.129 P.130 P.131 to w naszym sklepie gwarantujemy Ci najniższą cenę na rynku jak również profesjonalne doradztwo naszych fizjoterapeutów. Zapraszamy do kontaktu! Zobacz również artykuły na naszym blogu: Wózki inwalidzkie dla dzieci Porównanie najpopularniejszych modeli Kiedy twoje dziecko powinno zamienić wózek inwalidzki dziecięcy na wózek inwalidzki dla dorosłych? Refundacja NFZ – problemy w jej uzyskaniu oraz dylematy przy wyborze produktu

Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

PIPER Comfort to nowoczesny, komfortowy wózek spacerowy dla dzieci o specjalnych potrzebach i z niepełnosprawnością, produkowany z lekkich profili aluminiowych. Łączy w sobie wózek kubełkowy – z głębokim siedziskiem wyściełanym po bokach z lekkim i łatwo składanym wózkiem typu „ parasolka”. W standardzie wyposażony jest: w podstawę siedziska z regulowaną pod kątem podporą pod łydki, duży ,regulowany na wysokośći odpinany podnóżek typu platforma, pas 5-punktowy, koszyk tekstylny oraz przednie koła skrętne. Dużą zaletą wózka jest maksymalne obciążenie do 50 kg, siedzisko typu kubełkowego z możliwością regulacji kąta oparcia ( do 26 stopni) oraz koła w pełni demontowane za pomocą szybkozłączy. Duża gama opcjonalnego doposażenia sprawia, że w łatwy sposób można ustabilizować pozycję dziecka na wózku oraz korzystać z niego w różnych warunkach klimatycznych.Dostępne kolory: różowy, niebieski, zielony, czarny.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Wózek specjalny RACER

Wózek specjalny RACER
8 opinie

Wózek inwalidzki dla dziecka Racer posiada bardzo stabilną kontrukcję dzięki czemu doskonale stabilizuje i zapewnia bezpieczeństwo. Wózek Racer umożliwia ustawienie dziecka w pozycji siedzącej jak również w półleżącej dzięki czemu zapewnia dziecku odpoczynek oraz komfort. Posiada bardzo bogate wyposażenie. Na wózek inwalidzki dla dziecka przysługuje refundacja NFZ z kodem P.131

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Wózek specjalny RACER EVO

Wózek specjalny RACER EVO
7 opinie

 W trosce o indywidualne potrzeby rodziców i dzieci powstał wózek inwalidzki dziecięcy RACER EVO. Konstrukcja zapewnia udogodnienie w prowadzeniu dla rodzica, dzięki zastosowaniu przednich kół skrętnych. Tak niepozorna zmiana, wpływa na to, że przewożone dziecko nie jest narażone na częste unoszenie wózka potrzebne do pokonania nierówności.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01
Powrót na górę