Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Stabilizator na nadgarstek Manudyn Sporlastic

Stabilizator na nadgarstek Manudyn Sporlastic
cena: 129,90 zł Kup online

Stabilizator na nadgarstek Manudyn Sporlastic

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
129,90
Kup online
TIMAGO
1 opinie
  Orteza stabilizująca ręki MANUDYN stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy w funkcjonalnie neutralnym położeniu. Zapewnia częściową stabilizację stawu promieniowo-nadgarstkowego, poprzez anatomicznie uformowaną szynę stabilizującą, która znajduje się po wewnętrznej stronie dłoni oraz przechodząca okrężnie taśmę zapinaną na rzep.  Zastosowany materiał nie zawiera lateksu, w efekcie zapewniając trwałe oddziaływanie uciskiem i bardzo wysoki komfort noszenia. Zintegrowana anatomiczna pelota z silikonu przylega wokół wyrostka rylcowatego przy stawie promieniowo-nadgarstkowym, wspomaga ukrwienie, poprawia resorpcje obrzęków i krwiaków, a także zmniejsza podrażnienia spowodowane przez ucisk. » Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt
Orteza stabilizująca ręki MANUDYN stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy w funkcjonalnie neutralnym położeniu. Zapewnia częściową stabilizację stawu promieniowo-nadgarstkowego, poprzez anatomicznie uformowaną szynę stabilizującą, która znajduje się po wewnętrznej stronie dłoni oraz przechodząca okrężnie taśmę zapinaną na rzep.  Zastosowany materiał nie zawiera lateksu, w efekcie zapewniając trwałe oddziaływanie uciskiem i bardzo wysoki komfort noszenia. Zintegrowana anatomiczna pelota z silikonu przylega wokół wyrostka rylcowatego przy stawie promieniowo-nadgarstkowym, wspomaga ukrwienie, poprawia resorpcje obrzęków i krwiaków, a także zmniejsza podrażnienia spowodowane przez ucisk.

Wskazania:
  • Artroza stawu promieniowo-nadgarstkowego w fazie ostrego bólu
  • Stan po umiarkowanym lub ciężkich skręceniu
  • Zapalenie pochewek ścięgnistych
  • Bóle stawu promieniowo-nadgarstkowego spowodowanego niestabilnością i nadmierną ruchliwością (artralgie)
  • Artropatie spowodowane przeciążeniem
  • Okresowe leczenie po zdjęciu opatrunku gipsowego (np. kontynuacja leczenia przy pęknięciach lub złamaniach stawu promieniowo-nadgarstkowego)


Komfort:

Orteza wykonana jest z najnowocześniejszych materiałów, łączy nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością i komfortem noszenia. Anatomiczny kształt dzianiny z dopasowanym ujęciem na kciuk zapobiega zsuwaniu opaski i zapewnia jej optymalne osadzenie. Materiał jest bardzo odporny na rozciąganie i dopasowuje się optymalnie do konturów stawu promieniowo-nadgarstkowego.

Obwód nadgarstka
Rozmiar w cm
XS do 15  -  na zamówienie
S 15 - 16
M 16 - 17
L 17 - 18
XL 18 - 19 -  na zamówienie
XXL 19 - 21 -  na zamówienie


Dostępne kolory: szary

Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Aga
5

Bardzo dobrze uszyta, profilowana orteza z możliwością wyciągnięcia szyny w momencie, kiedy potrzeba tylko stabilizacji, bez usztywnienia, pasem na podstawie nagdarstka można docisnąć i mocniej usztywnić sam nadgarstek. Trochę ciasno zszyta przy podstawie kciuka i przy dłuższym noszeniu może powodować dyskomfort. Ogólnie bardzo polecam ten produkt

2018-01-12 (7) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa