Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Brava Pasta stomijna (nie zawiera alkoholu) 1 sztuka 120500

Brava Pasta stomijna (nie zawiera alkoholu) 1 sztuka 120500

Brava Pasta stomijna (nie zawiera alkoholu) 1 sztuka 120500

Wysyłka jeszcze dziś!
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Coloplast
• pochłania wilgoć i pielęgnuje skórę wokół stomii • wyrównuje nierówności, fałdy i wgłębienia • zapewnia lepszą szczelność i zabezpiecza przed podciekaniem • łagodna dla skóry – nie zawiera alkoholu! Wygładza nierówności skóry, aby płytka stomijna lub przylepiec przylegały bezpiecznie do skóry. Pastę należy nakładać na oczyszczoną, suchą skórę. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma
 Brava Pasta stomijna (nie zawiera alkoholu) 1 sztuka 120500

Pasta stomijna Brava

Pasta stomijna Brava to produkt nowy, który pozbawiony został alkoholu i tym samym jest w stu procentach bezpieczny dla każdego użytkownika. Skutecznie wypełnia powierzchnię, w tym fałdy i zagłębienia, umożliwiając bezproblemowe i dokładne przyleganie sprzętu do stomii. Ze względu na swój skład oraz odczyn, nie zagraża skórze.

Cechy pasty stomijnej Brava

  • Zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry wokół stomii.
  • Skutecznie pochłania wilgoć.
  • Wypełnia i wyrównuje wszelkie wgłębienia, fałdy oraz nierówności na skórze,
  • Pozwala uzyskać maksymalną szczelność, zabezpieczając przed podciekaniem.
  • Jest w pełni bezpieczna dla skóry i pacjenta.
  • Nie zawiera alkoholu, co ma wpływ na odpowiedni odczyn oraz brak ryzyka podrażnień skóry.
  • Pasta dostępna w tubce 60 g.

Często zadawane pytania

Jakie jest zastosowanie pasty Brava?

Dzięki paście, która dokładnie wypełnia fałdy, nierówności i zagłębienia, możliwe jest skuteczne korzystanie ze sprzętu stomijnego – bez ryzyka podrażnień czy podciekania.

Dlaczego brak alkoholu w paście Brava ma tak duże znaczenie?

Dlatego, że z brakiem alkoholu w składzie, wiąże się brak ryzyka podrażnień i zapewnienie właściwego odczynu skóry. To z kolei oznacza, że pasta jest bezpieczna dla każdego użytkownika.

Jak nakładać pastę stomijną Brava?

Aby zapewnić stuprocentową skuteczność jej działania, pastę należy nakładać na suchą, oczyszczoną skórę. Po nałożeniu, pastę wystarczy rozprowadzić palcem.

Jakie jeszcze właściwości ma pasta Brava?

Przede wszystkim – nie kruszy się i nie rozpuszcza, skutecznie zabezpieczając skórę przed kontaktem z treścią ze stomii.

 Brava Pasta stomijna (nie zawiera alkoholu) 1 sztuka 120500

Coloplast – ponad pół wieku doświadczenia

Początki firmy Coloplast sięgają 1954 roku. Wówczas to duńska pielęgniarka Elise Sørensen, w trosce o komfort życia swojej siostry, która przeszła zabieg wyłonienia stomii, wpadła na pomysł stworzenia pierwszego na świecie worka stomijnego. Pomysł ten wkrótce udoskonalili Johanne Louis-Hansen oraz Aashe Louis-Hansen. Johanne również była pielęgniarką, zaś Aage – inżynierem budownictwa oraz producentem tworzyw sztucznych.

Od tego czasu firma Coloplast zaczęła specjalizować się w produkcji worków stomijnych, akcesoriów do opieki urologicznej, leczenia ran oraz pielęgnacji skóry. W jej ofercie znaleźć można także produkty dla osób borykających się z nietrzymaniem moczu oraz kału. Obecnie produkty firmy Coloplast kupić można w wielu krajach na całym świecie. W swoich oddziałach zatrudnia ponad 11 tys. pracowników.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa