56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Orteza i stabilizator stawu skokowego stosowany przy urazach skręcenia, złamania, zwichnięcia

Jeśli szukasz właściwej dla siebie ortezy stawu skokowego to w Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz bogatą ofertę! Możemy się pochwalić najszerszą ofertą asortymentową na rynku, a w niej stabilizatory kostki, ortezy na opadającą stopę, ortezy na noc, stabilizatory dla amatorskich i wyczynowych sportowców, buty pooperacyjne oraz ortezy na opadającą stopę! Nasze produkty są refundowane przez NFZ.

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

   dostępny

   Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

   Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy! Orteza Walk On® Flex jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym dla pacjentów cierpiących na słabe zgięcie grzbietowe, ponieważ pomaga im zachować niezbędną w codziennym życiu mobilność.

   Kod NFZ J.037.01, J.037.00

   Kup teraz 1 520,00 1 689,99
   Realizuj wniosek NFZ od 1 140,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9217

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9217

   LIMITOWANA EDYCJA! But o anatomicznym kształcie z miękkim, obszernym wnętrzem. Dodatkową rozciągliwość wnętrza otrzymano poprzez wszycie po bokach przyszwy elastycznych gumek. Szerokie wnętrze z miękkiej skóry posiada  minimalną ilością przeszyć. Anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powoduje, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych. Oryginalne wkładki można zastąpić innymi np. specjalnie dobranymi do danej dysfunkcji.

   Kup teraz 199,00 219,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9290

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9290

   LIMITOWANA EDYCJA! Zabudowana lecz stosunkowo mocno podkrojona cholewka dobrze trzyma stopę a jednocześnie jest przewiewna. Komfort zakładania zapewniają szerokie, elastyczne gumki wszyte w górnej części przyszwy oraz dodatkowo z obu stron   w pasku piętowym. Wkładka skórzana  oddychająca, perforowana mocowana jest do podeszwy dodatkowo rzepem co zapobiega jej przesuwaniu. Możliwość wypięcia oryginalnej wkładki daje możliwość zastosowania w bucie tym np. wkładek wykonanych indywidualnie. Podeszwy elastyczne z systemem shock absorber łagodzącym moment kontaktu stopy z podłożem.

   Kup teraz 174,00 184,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9211

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9211

   Zasadnicza część cholewki wykonana z miękkiej perforowanej skóry zapewniającej dobrą wentylację. Wygodne zapinanie przy pomocy dwóch rzepów. Szerokie, wygodne wnętrze dodatkowo dla większego komfortu podszyte miękką dzianiną. Minimalna ilość szwów wewnętrznych, miękkie obszerne wnętrze oraz anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powodują, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych.

   Kup teraz 222,00 249,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9218

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9218

     Zabudowany przód wykonany w przeważającej większości ze skóry naturalnej. Podkrojona z obu stron cholewka uszyta została z elastycznej skóry ekologicznej. Buty posiadają bardzo komfortową, miękką wyściółkę ze sprężystej pianki lateksowej.

   Kup teraz 189,00 209,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9219

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9219

     Zasadnicza część cholewki wykonana z miękkiej perforowanej skóry zapewniającej dobrą wentylację. Wygodne zapinanie przy pomocy szerokiego rzepa. Minimalna ilość szwów wewnętrznych, miękkie obszerne wnętrze oraz anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powodują, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych. Oryginalne wkładki można zastąpić innymi np. specjalnie dobranymi do danej dysfunkcji.

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9210

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9210

     Perforowana przewiewna cholewka wykonana z jednego kawałka skóry. Brak szwów wewnątrz niweluje prawdopodobieństwo otarć. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających.

   Kup teraz 182,00 202,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9212

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9212

     Perforowany przewiewny przód połączony z bokami cholewki szerokimi, elastycznymi gumkami. Dzięki temu buty łatwo się zakłada jak również dobrze trzymają się na stopach. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających.

   Kup teraz 199,00 219,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9213

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9213

     Przód buta wykonany z połączenia skóry z rozciągliwym stretchem. Zastosowanie stretchu w okolicy palucha oraz palca małego daje komfort stopie z niektórymi deformacjami palców np. halluxami lub zmianami w obrębie palca V – go. Zapięcie jest kombinacją rzepa oraz paska z klamerką co daje łatwe zapinanie oraz zwiększa możliwość regulacji. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających

   Kup teraz 189,00 199,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9216

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9216

     Przód buta wykonany z elastycznej skóry ekologicznej bez żadnych przeszyć wewnątrz co minimalizuje ryzyko otarć. Czubek wzmocniony otokiem ze skóry. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających  

   Kup teraz 174,00 184,00
 • Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker

  dostępny

  Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker

  Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 300,00
 • Stabilizator stawu skokowego Zamst A2-DX

  dostępny

  Stabilizator stawu skokowego Zamst A2-DX

  Najlepszy stabilizator stawu skokowego na polskim rynku z przeznaczenie głównie do sportów halowych. Stabilizator używany jest przez uznanych polskich sportowców tj Marcin Możdżonek czy międzynarodowych jak mistrz NBA Stephen Curry. Zamst A2-DX jest idealny dla osób cierpiących na nawykowe skręcenie stawu skokowego. 

  Kup teraz 229,00
 • Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  dostępny

  Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab to idealny produkt dla osób które uległy zwichnięciu kostki lub wracają do zdrowia po poważniejszych urazach jak złamanie. Produkt dostępny w refundacji NFZ już od 0 zł! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! 

  Kod NFZ J.036.00, J.036.01

  Kup teraz 149,00
 • But pooperacyjny z wkładką dla diabetyków - DH Offloading Post-Op Shoe

  dostępny

  But pooperacyjny z wkładką dla diabetyków - DH Offloading Post-Op Shoe

  rany i owrzodzenia podeszwowe w przypadku stopy cukrzyco­wej; alternatywa dla statycznych wkładek ( z wełny, gąbki itp.) w celu optymalizacji ucisku na owrzodzenie podeszwowe; inne schorzenia przodostopia jak bolące guzy czy place młoteczko­wate.

  Kup teraz 310,72
 • Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast

  dostępny

  Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast

  Innowacyjny stabilizator dla aktywnych! Połączenie wyprofilowanych łusek usztywniających z obszytymi poduszkami powietrznymi zapewniają doskonałą stabilizację i wysoki komofort podczas zastosowania. Polecany dla osób aktywnych uprawiających sport, narażnonych na urazy stawu skokowego.

  Kod NFZ J.036.00, J.036.01

  Kup teraz 330,00
  Realizuj wniosek NFZ od 130,00
 • Orteza stopowo-goleniowa AirSelect Achilles Walker (dawniej Achilles Walker Aircast)

  dostępny

  Orteza stopowo-goleniowa AirSelect Achilles Walker (dawniej Achilles Walker Aircast)

  Orteza, której głównym zastosowaniem jest leczenie urazów i leczenie po rekonstrukcji ścięgna achillesa. W razie pytań skorzystaj z infolinii lub livechata z fizjoterapeutą.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 760,00
  Realizuj wniosek NFZ od 460,00
 • Krótka orteza stopowo-goleniowa Air Select (dawniej Pneumatic Walker Aircast)

  produkt na zamówienie

  Krótka orteza stopowo-goleniowa Air Select (dawniej Pneumatic Walker Aircast)

  Orteza ze specjalnym przeznaczeniem do leczenia urazow stopy. Przenaczona jest również dla osób, które z różnych względów nie mogą uzywać ortezy wysokiej.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 490,00
  Realizuj wniosek NFZ od 190,00
 • Orteza stopowo-goleniowa Air Select Elite Aircast

  produkt na zamówienie

  Orteza stopowo-goleniowa Air Select Elite Aircast

  Doskonala alternatywa dla klasycznego opatrunku gipsowego. 4 komory powietrzne zapewniają stabilizację a przy chodzeniu masują nogę działając przeciwobrzękowo. W przypadku pytań zapraszamy do skorzystania z infolinii lub live chat.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 880,34
  Realizuj wniosek NFZ od 580,34
 • Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

  produkt na zamówienie

  Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

  Znakomita orteza z dwiema niezależnymi komorami powietrznymi, których odpowiednie napełnienie powietrzem zapewnia doskonałą stabilizację kończyny. Działanie komór powietrznych zapewnia rownież efekt przeciwobrzękowy. Masz pytania? Skorzystaj z infolinii lub livechat.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 470,01
  Realizuj wniosek NFZ od 170,00
 • Orteza stopowo-goleniowa dla diabetyków Aircast

  dostępny

  Orteza stopowo-goleniowa dla diabetyków Aircast

  Orteza stworzona specjalnie z myślą o osobach cierpiących na cukrzycę. Unikalna budowa zapobiega powikłaniom wynikłym z ucisku okolicy stopy stwarzając warunki do gojenia się urazów kończyny dolnej. W przypadku pytań czy wątpliwości skorzystaj z infolinii lub livechat.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 970,00
  Realizuj wniosek NFZ od 670,00
 • Aparat na Haluksy Hallufix Bunion Aid Splint

  dostępny

  Aparat na Haluksy Hallufix Bunion Aid Splint

  Aparat na Haluksy Hallufix Bunion Aid Splint to aparat, który zapewnia aktywną i bierną korekcję palucha koślawego. Doskonale sprawdza się zarówno podczaas normalnego chodzenia jak i podczas snu. unikalna budowa zapewnia doskonałe efekty leczenia.

  Kup teraz 160,00
 • Podpiętki do ortezy stopowo goleniowej - leczenie ścięgna Achillesa

  dostępny

  Podpiętki do ortezy stopowo goleniowej - leczenie ścięgna Achillesa

  Podpiętki pasują do każdej ortezy stopowo-goleniowej

  Kup teraz 83,93
 • Piłkarski stabilizator na kostkę XLP

  dostępny

  Piłkarski stabilizator na kostkę XLP

  Stabilizator na kostkę XLP stworzony został z dedykacją dla piłkarzy. Kontuzje stawu skokowego to częsty uraz wśród piłkarzy a dobranie właściwego stabilizatora, który zmieści się w bucie to nielada wyzwanie. Stabilizator XLP spełni twoje wszystkiego oczekiwania a dodatkowo znajduje się w refundacji NFZ. Amerykański produkt. Wysyłka w 24h.

  Kod NFZ J.036.00, J.036.01

  Kup teraz 123,21

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.