Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Ortezy dla dzieci, stabilizatory stawu skokowego

Orteza skokowo-stopowa dla dzieci Ligacast Junior

Orteza skokowo-stopowa dla dzieci Ligacast Junior

Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Sztywne fiszbiny plastikowe. Wkładki z pianki doskonale dopasowują się do morfologii pacjenta. Dokładna regulacja paskami samoprzyczepnymi. Regulacja wysokości paskiem piętowym.

RefundacjaRefundacja NFZ
cena139,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Kompresyjna orteza skokowo-stopowa dla dzieci MalleoAction Junior

Kompresyjna orteza skokowo-stopowa dla dzieci MalleoAction Junior

Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Specjalna kompresyjna dzianina (kompresja : 20-36 mm Hg / 27,1-48 hPa) zapewniająca dobrą stabilizację i propriocepcję. Komfortowe strefy wokół kostek. Chwyty do zakładania ortezy. Wzmocniona dzianina wokół pięty.

cena79,00 zł

Dziecięca orteza stawu skokowego am-oss-05

Dziecięca orteza stawu skokowego am-oss-05

Skręcenie stawu skokowego to częsty uraz wśród dzieci. Najczęściej dochodzi do niego na skutej inwersji, czyli skręcenia nogi do wewnątrz, co powoduje uszkodzenie torebki stawowej oraz więzadeł po bocznej stronie stawu. Po doznanym urazie nagle pojawia się obrzęk i bolesność okolicy kostki, a dziecko stojąc na tej nodze, odczuwa ból.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZJ.036.01
cena129,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Sandały diagnostyczne memo MONACO

Sandały diagnostyczne memo MONACO

Sandałki diagnostyczno-profilaktyczne przeznaczone dla chłopca i dziewczynki w wiekuprzedszkolnym. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Posiadają sztywny zapiętek ielastyczną podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.   kolor: szaro-niebiesko-zielony kolor: szaro-różowy bordowy  

cena243,00 zł

Sandały diagnostyczne memo IRIS

Sandały diagnostyczne memo IRIS

Modny wysoki sandał ze skóry licowej z elementami lakierowanymi. Wysoki zapiętek, atrakcyjna kolorystyka sprawiają, że model ten może stac się hitem. Dzięki nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

cena257,00 zł

Zimowy but memo ASPEN

Zimowy but memo ASPEN

Zimowy but Memo przygotowany specjalnie z myślą o komforcie Twojego dziecka w sezonie późnojesiennym i zimowym. Prezentowany model łączy w sobie atrakcyjny wygląd z dbałością o rozwój stóp Waszych dzieci. Najważniejszym wyróżnikiem prezentowanego modelu jest zastosowanie innowacyjnej podpodeszwy z odwzorowanym obcasem Thomasa – MemoProfiSole®. Specjalnie wyprofilowana podpodeszwa zapobiega koślawieniu stóp dziecka, dbając o ich odpowiednie ustawienie. But jest lekki i wytrzymały.Na uwagę zasługuje również język miechowy zapobiegający wpadaniu śniegu i wody. Jego konstrukcja umożliwia łatwe zakładanie buta Twojemu dziecku. Cholewka zimowej kolekcji wykonana jest z naturalnej, wysokogatunkowej i impregnowanej skóry w połączeniu z wodoodpornym materiałem AquaStop. Miękka, futrzana wyściółka wkładka zapewnia wygodę, ciepło i optymalną izolację. Podeszwa z zimowym bieżnikiem zapewnia optymalną przyczepność do podłoża w warunkach zimowych.Zimowe modele Memo, podobnie jak wszystkie buciki marki Memo, wspierają właściwy rozwój stóp Twojego dziecka. Zapewniają komfort, ciepło i bezpieczeństwo zachowując swoją zdrowotną funkcję.  

cena299,00 zł
Powrót na górę