Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03
cena: 199,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 0,00

Kup online

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

Cena:
199
od 0 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
Dziecięca orteza stawu skokowego doskonale zabezpieczy staw Twojego dziecka profilaktycznie lub po urazie. Jej boczne wzmocnienia i pas dociągowy chronią kostkę przed zwichnięciami, skręceniami i złamaniami. » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

Dziecięca orteza stawu skokowego am-oss-03 świetnie chroni delikatne stawy dziecka przez ewentualnymi urazami. Wykonana jest z nowoczesnej, dwuwarstwowej dzianiny ActiveSpace, która zapewnia jej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania.

SKUTECZNA OCHRONA Nowoczesna orteza stabilizująca am-oss-03 skutecznie chroni kostkę dziecka przed skręceniami, zwichnięciami oraz ewentualnymi złamaniami.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA W ortezie zastosowano stelaż z ABS-u, który świetnie dopasowuje się do stopy pacjenta. Dwuwarstwowa tkanina ActiveSpace zapewnia jej wytrzymałość mechaniczną.
UNIWERSALNOŚĆ Konstrukcja ortezy am-oss-3 jest uniwersalna. Produkt nie jest dedykowany na konkretny rozmiar stopy, bo można go w łatwy sposób dopasować do potrzeb danego pacjenta.
KOMFORT UŻYTKOWANIA W ortezie wykorzystano łatwy w obsłudze system sznurowadeł oraz miękki, perforowany język, który skutecznie odprowadza z kończyny pot.

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

Obsługa dziecięcego stabilizatora stawu skokowego am-oss-03

Orteza stabilizująca am-oss-03 to produkt przygotowany z myślą o dziecięcych pacjentach. Skutecznie chroni przed ewentualnymi skręceniami czy złamaniami w obrębie stawu skokowego i nie tylko.
Stelaż wykonany z ABS usztywnia ortezę na kończynie, a jednocześnie doskonale dopasowuje się do jej anatomicznych kształtów. Nie jest przeznaczony dla konkretnego rozmiaru stopy, a więc cechuje się sporą uniwersalnością.
Nowoczesne taśmy ósemkowe i górna taśma obwodowa zapewniają konstrukcji stabilność i chronią przed rozwiązaniem się sznurowadeł. Język wykonany z wysokiej jakości, perforowanego materiału ActiveSpace skutecznie odprowadza pot chornią przed przegrzaniem.

Co w zestawie?

  • Dziecięcy stabilizator stawu skokowego am-oss-03

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

RozmiarObwód przez piętę
1 21 - 24 cm
2 24 - 27 cm
  Obwód przez piętę

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa