Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Opaski na staw skokowy, opaski na kostkę

Celem opasek elastycznych jest: utrzymanie stabilnej temperatury, kompresji (której celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych poprzez ucisk), zmniejszenie obrzęku jak również stabilizację (jednak nie to jest jej głównym celem dlatego jeżeli szukasz pełnej stabilizacji stawu skokowego np po skręceniu to przejdź do kategorii stabilizatory/ortezy). Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu zapraszamy do kontaktu z naszymi fizjoterapeutami!

Stabilizator stawu skokowego U-SS

Stabilizator stawu skokowego U-SS

Orteza stawu skokowego U-SS należy do grupy 4CLASSIC, jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca UniPren. Stabilizuje staw skokowy; poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk łagodzi dolegliwości bólowe, ma działanie zmniejszające obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków. Umożliwia szybszy powrót do pracy zawodowej lub treningów. Skuteczność działania uzależniona jest od stosowanego obuwia – wskazane obuwie sportowe typu adidas, obuwie do turystyki kwalifikowanej, specjalistyczne obuwie sportowe. Wskazania i zasady stosowania określa lekarz prowadzący.

cena39,90 zł

Stabilizator stawu skokowego Ósemka PRIM AQTIVO SKIN P706BG

Stabilizator stawu skokowego Ósemka PRIM AQTIVO SKIN P706BG

Stabilizator / orteza elastyczna stawu skokowego wykorzystująca technologię SKIN TECH 3D, aby zapewnić odpowiednią kompresję podczas uprawiania sportu.  Anatomiczna wyściółka z silikonu pomaga rozproszyć napięcie w stawie skokowym, zapewniając stabilizację. Chroni przed przeciążeniem ścięgien i minimalizuje ryzyko obrażeń.

cena49,90 zł

Elastyczny stabilizator stawu skokowego z silikonowymi wkładkami PRIM AQTIVO SKIN P705BG

Elastyczny stabilizator stawu skokowego z silikonowymi wkładkami PRIM AQTIVO SKIN P705BG

Stabilizator / orteza elastyczna stawu skokowego wykorzystująca technologię SKIN TECH 3D, aby zapewnić odpowiednią kompresję podczas uprawiania sportu.  Anatomiczna wyściółka z silikonu pomaga rozproszyć napięcie w stawie skokowym, zapewniając stabilizację. Chroni przed przeciążeniem ścięgien i minimalizuje ryzyko obrażeń. Anatomiczny kształt zapewnia lepsze dopasowanie i większą swobodę ruchów. Bezszwowa konstrukcja zapewnia większy komfort eliminując ryzyko otarć. Bilateralny.

cena44,90 zł

Orteza stabilizująca staw skokowy TIMAGO SPORLASTIC MALLEO-HIT

Orteza stabilizująca staw skokowy TIMAGO SPORLASTIC MALLEO-HIT
5 opinie

Orteza stabilizująca staw skokowy MALLEO-HIT służy do odciążania, kompresji i stabilizacji stawu skokowego. Wbudowane w materiał peloty silikonowe z wypustkami zapewniają mikromasaż. Poprawiając krążenie w obszarze stawu w efekcie można uzyskać zwiększenie odżywienia chrząstki stawowej oraz zmniejszenie wysięku spowodowanego stanem zapalnym stawu.

cena129,90 zł

Opaska elastyczna stawu skokowego APTEO CARE

Opaska elastyczna stawu skokowego APTEO CARE

Przeznaczona jest zarówno do celów rehabilitacyjnych, jak i sportowo-profilaktycznych. Chroni i usztywnia staw kolanowy. Opaska elastyczna stawu skokowego APTEO CARE: stosowana jest w przewlekłych zmianach reumatyczno-zwyrodnieniowych stawu skokowego, łagodzi ból i obrzęki wzmacnia aparat więzadłowy stawu skokowego zabezpiecza przed skręceniem stawu skokowego zalecana jest jako opatrunek po zdjęciu gipsu

cena9,90 zł
Powrót na górę