Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj stabilizator stawu skokowego do swoich potrzeb

Stabilizator oraz orteza to określenie tego samego produktu. Jeżeli doznałeś urazu stawu skokowego i poszukujesz produktu, który zapewni stabilizację twojej kontuzji to trafiłeś we właściwe miejsce. W tej kategorii znajdziesz stabilizatory, które idealnie nadają się do zabezpieczenia stawu skokowego zarówno zaraz po kontuzji np skręceniu jak również do zabezpieczenia w trakcie uprawianego sportu. W naszej ofercie znajdują się ortezy najbardziej uznanych producentów polskich i zagranicznych takich jak Zamst, Otto Bock, Reh4mat czy thuassne. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu skorzystaj z możliwości rozmowy z mgr fizjoterapii lub skorzystaj z naszego bloga. Pamiętaj, że wybrany przez Ciebie stabilizator kostki znajdować się może w refundacji NFZ z kodem J.036. Przeczytaj artykuł:  Co bym zrobił gdybym skręcił kostkę? – poradnik

Dynamiczny stabilizator stawu skokowego z wyjmowanymi stalkami i systemem CCA AM-OSS-05

Dynamiczny stabilizator stawu skokowego z wyjmowanymi stalkami i systemem CCA AM-OSS-05
26 opinie

Stabilizator stawu skokowego z wyjmowanymi stalkami wykonany z przewiewnej dzianiny. System kompresyjny zastosowany w stabilizatorzze umożliwia bardzo dobre dopasowanie. Lekka, mocna i komfortowa szyna. Stabilizator posiada dodatkowe pasy krzyżowe, które zwiększają kontrolę i kompresję stawu. Wysyłka w 24h. Refundacja NFZ

RefundacjaRefundacja NFZ

Orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami i systemem BOA

Orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab  z wyjmowanymi stalkami i systemem BOA

Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab z systemem BOA to idealny produkt dla osób które uległy zwichnięciu kostki lub wracają do zdrowia po poważniejszych urazach jak złamanie. Produkt dostępny w refundacji NFZ już od 0 zł! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! 

RefundacjaRefundacja NFZ
cena220,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.20,00 zł

Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast

Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast
8 opinie

Innowacyjny stabilizator dla aktywnych! Połączenie wyprofilowanych łusek usztywniających z obszytymi poduszkami powietrznymi zapewniają doskonałą stabilizację i wysoki komofort podczas zastosowania. Polecany dla osób aktywnych uprawiających sport, narażnonych na urazy stawu skokowego.

RefundacjaRefundacja NFZ

Stabilizator kostki ATF 2

Stabilizator kostki ATF 2
14 opinie

Nowa wersja legendarnego stabilizatora ATF (adjust-to-fit) Pro Level. Opatentowane paski zastosowane w stabilizatorze ATF 2 pomagają chronić więzadło skokowo-strzałkowe przednie i pomagają chronić kostkę bez ograniczenia skoków, zwinności czy szybkości. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

RefundacjaRefundacja NFZ

Stabilizator stawu skokowego PRIM AQTIVO SPORT P706

Stabilizator stawu skokowego PRIM AQTIVO SPORT P706

Stabilizator / orteza elastyczna stawu skokowego wykorzystująca technologię SKIN TECH 3D, aby zapewnić odpowiednią kompresję podczas uprawiania sportu.  Anatomiczna wyściółka z silikonu pomaga rozproszyć napięcie w stawie skokowym, zapewniając stabilizację. Chroni przed przeciążeniem ścięgien i minimalizuje ryzyko obrażeń.

cena103,99 zł

Orteza na haluks AM-OP-01

Orteza na haluks AM-OP-01

Orteza AM-OP-01 jest profesjonalnym wyrobem medycznym do stosowania w butach podczas chodzenia. Składa się ona z miękkiego kapturka palucha i taśmy zapiętowej.

cena60,99 zł

Orteza na halux AM-OP-02

Orteza na halux AM-OP-02

AM-OP-02 jest szyną przeznaczoną do aktywnej korekty lekkiego i umiarkowanego palucha koślawego. Przywraca naturalne ustawienie stopy, chroniąc i redukując ból w obrębie palucha. Ortezę powinno się stosować zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych. Dzięki niej okres rehabilitacji jest krótszy i mniej uciążliwy. Można ją stosować zarówno w domu jak i podczas snu.

cena61,99 zł87,29 zł
Powrót na górę