Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stopowo-goleniowa stosowana przy urazach stopy

Orteza stopowo-goleniowa dedykowana jest dla osób, które uległy urazowi stawu skokowego i stopy do których możemy zaliczyć skręcenia stawu, złamania, pęknięcia kości, zerwane więzadło Achillesa czy urazy śródstopia. Orteza stopowo-goleniowa jest idealnym zamiennikiem gipsu, gdyż pacjent ma cały czas możliwość oceny wizualnej kontuzji, jest możliwość utrzymania higieny, ortez jest zdecydowanie lżejsza, komfort użytkowania jest zdecydowanie lepszy dzięki zastosowaniu dodatkowych wyściółek. Ortezy stopowo-goleniowe są refundowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w kodzie J.037. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na blogu: Orteza stopowo-goleniowa czy gips?

Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low

Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low
4 opinie

Rodzina produktów Infinity Air Walker idealnie nadaje się do pooperacyjnego i zachowawczego leczenia urazów stopy i stawu skokowego. Oba modele posiadają zintegrowaną pompkę, która dodatkowo wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję.

RefundacjaRefundacja NFZ
cena300,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High
4 opinie

Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

RefundacjaRefundacja NFZ
cena315,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.15,00 zł

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard
2 opinie

Znakomita orteza z dwiema niezależnymi komorami powietrznymi, których odpowiednie napełnienie powietrzem zapewnia doskonałą stabilizację kończyny. Działanie komór powietrznych zapewnia rownież efekt przeciwobrzękowy. Masz pytania? Skorzystaj z infolinii lub livechat.

RefundacjaRefundacja NFZ
cena470,01 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.170,00 zł

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select StandardNastępny krok
Powrót na górę