Dopasuj kołnierz ortopedyczny do swoich potrzeb

 • Kołnierz półsztywny typu Florida 4ARMY-KOL-02

  dostępny

  Kołnierz półsztywny typu Florida 4ARMY-KOL-02

  Kołnierz półsztywny typu Florida, został wykonany z odpowiednio dobranej płyty polietylenowej, wykończonej pianką poliuretanową oraz wzmocnioną dzianiną elastyczną typu pantera. Jest to jednowarstwowa dzianina, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt wyrobu. Dzianina ta oraz wewnętrzna perforacja płyty polietylenowej odpowiada za utrzymanie właściwego klimatu przy skórze oraz skuteczne odprowadzanie potu, jej struktura gwarantuje aksamitną miękkość w dotyku. Mocne zapięcie tylne, gwarantuje łatwe dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta, a jego konstrukcja rzepowa ułatwia użytkowanie.

  Kod NFZ M.062.00, M.062.01

  Kup teraz 138,00
  Realizuj wniosek NFZ od 103,00
 • kołnierz ortopedyczny Donjoy C1

  dostępny

  kołnierz ortopedyczny Donjoy C1

  Kołnierz C1 Procare - Kołnierz doskonale spełnia funkcję utrzymania kręgosłupa szyjnego w naturalnej pozycji. Kołnierz C1 sprawdza się min. w rehabilitacji pourazowej po okresie noszenia sztywnego kołnierza, przy zwichnięciach i naciągnięciach kręgosłupa szyjnego. Wygodę stosowania zapewnia profilowany kształt na poziomie podbródka i ucha dla lepszego dopasowania. C1 wyposażony jest w pasek zapinający się na ucisk, a powłoka kołnierza wykonana jest ze 100% bawełny. Dostępny w dwóch wysokościach: 7,5cm i 9,5 cm. Kolor: szary i granatowy.

  Kup teraz 59,00
 • kołnierz ortopedyczny Donjoy C2

  dostępny

  kołnierz ortopedyczny Donjoy C2

  Kołnierz C2 Procare - Kołnierz doskonale spełnia funkcję utrzymania kręgosłupa szyjnego w naturalnej pozycji. Kołnierz C2 sprawdza się min. przy zwichnięciach i naciągnięciach kręgosłupa szyjnego, w sztywności karku i kompresji nerwu. Wygodę stosowania zapewnia profilowany kształt na poziomie podbródka i ucha dla lepszego dopasowania. Kołnierz dodatkowo usztywniony plastikowym elementem a powłoka kołnierza wykonana jest ze 100% bawełny. Dostępny w dwóch wysokościach: 7,5cm i 9,5 cm. Kolor: szary i granatowy.

  Kup teraz 89,00
 • Kołnierz miękki typu TIMAGO Schantza TGO-C KS 101

  dostępny

  Kołnierz miękki typu TIMAGO Schantza TGO-C KS 101

  Jednoczęściowy miękki kołnierz ortopedyczny (szyjny) wykonany z pianki wyprofilowanej anatomicznie obszytej bawełną. Zapięcie i regulacja obwodu przy pomocy rzepa. Lekki i komfortowy w użytkowaniu. Przepuszczalny dla promieni RTG. Wykonany z materiałów przyjaznych dla skóry pacjenta. Dostępny w różnych wysokościach i obwodach dla indywidualnego dostosowania.  

  Kup teraz 39,00
 • Kołnierz półsztywny typu Florida 2666

  dostępny

  Kołnierz półsztywny typu Florida 2666

    Jednoczęściowy półtwardy kołnierz ortopedyczny (szyjny) wykonany z pianki wyprofilowanej anatomicznie obszytej bawełną oraz dodatkowego usztywnienia z PCV. Zapięcie i regulacja obwodu przy pomocy rzepa. Komfortowy w użytkowaniu. Przepuszczalny dla promieni RTG. Wykonany z materiałów przyjaznych dla skóry pacjenta. Dostępny w różnych wysokościach i obwodach dla indywidualnego dostosowania.

  Kup teraz 40,00
 • Kołnierz stabilizujący z otworem tracheotomijnym TIMAGO TGO-C KPH-O 103

  dostępny

  Kołnierz stabilizujący z otworem tracheotomijnym TIMAGO TGO-C KPH-O 103

  Dwuczęściowy kołnierz ortopedyczny wykonany z pianki polietylenowej wyprofilowanej anatomicznie z wzmocnieniami wykonanymi z PCV. Wyposażony w otwory zapewniające swobodny dostęp powietrza. Przepuszczalny dla promieni RTG. Zapinany i regulowany przy pomocy dwóch taśm z mocnym rzepem. Poprzez wykorzystanie wysokiej jakości materiałów jest trwały, a zarazem komfortowy w użytkowaniu. Zalecany do stosowania pooperacyjnego lub w czasie transportu pacjenta.  

  Kup teraz 89,00
 • Kołnierz ortopedyczny NT-bac model Schantza MDH

  dostępny

  Kołnierz ortopedyczny NT-bac model Schantza MDH

  Zastosowanie: dysfunkcje obszaru szyjnego wymagające względnego unie­ruchomienia, artrozy, dyskopatia, inne zespoły bólowe, dole­czanie stłuczeń, skręceń, stany zapalne i przeciążenia układu mięśniowo-szkieletowego odcinka szyjnego.

  Kup teraz 49,00
 • Kołnierz ortopedyczny NT-bac plus model Florida MDH

  Dostępny

  Kołnierz ortopedyczny NT-bac plus model Florida MDH

  Półsztywny kołnierz ortopedyczny wykonany z pianki poliuretanowej z wyczepialną, polipropylenową wkładką usztywniającą.

  Kup teraz 50,00
 • Kołnierz ortopedyczny philadelphia Adjustable MDH

  dostępny

  Kołnierz ortopedyczny philadelphia Adjustable MDH

  Kołnierz wykonany z nietoksycznej, hypoalergicznej  pianki Plastazote®, pianka nie zawierza latexu, oraz nie powoduje otarć.

  Kup teraz 145,00
 • Orteza ortopedyczna półgorsetowa piersiowa philadelphia Stabilizer MDH

  Dostępny na zamówienie

  Orteza ortopedyczna półgorsetowa piersiowa philadelphia Stabilizer MDH

  Kołnierz ortopedyczny o konstrukcji półsztywnej, wyjątkowo lekka i trwała

  Kup teraz 215,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.