Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Kołnierz ortopedyczny typu Shantza 1075

Kołnierz ortopedyczny typu Shantza 1075

Kołnierz ortopedyczny typu Shantza 1075

Wysyłka jeszcze dziś!
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s
Cena:
34,90

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
11 opinie
Wyróżnikiem produktów REH4MAT w stosunku do konkurencji jest doskonała jakość wyrobów, przy stosunkowo niskiej cenie ich nabycia. Cecha ta powoduje, iż coraz więcej wyrobów ortopedycznych wychodzących z Reh4Mat i stworzonego przez zespół projektowy złożony z inżynierów, techników ortopedów, konstruktorów, biomechaników, lekarzy ortopedów i rehabilitantów oraz terapeutów, trafia poza granicę naszego kraju. Głównymi odbiorcami wyrobów są takie kraje jak: Włochy, Grecja, Słowacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Łotwa, Belgia, Litwa, Cypr, Ukraina, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael, Nowa Zelandia, Katar, Chorwacja. Wszystkie oferowane przez firmę wyroby wytwarzane są w Polsce. Zastosowanie: urazy odcinka szyjnego kręgosłupa, uraz biczowy (częsty uraz po wypadkach komunikacyjnych), zmiany zwyrodnieniowe odcinka szyjnego kregosłupa, dyskopatiee szyjne.  »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaUsuń ze schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza R4M AM-KM

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza R4M AM-KM

Miękki kołnierz ortopedyczny zalecany do stosowania profilaktycznego w przypadku przeciążeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Dostępny w trzech różnych rozmiarach, dobrze dopasowuje się do ciała pacjenta i stanowi wygodną formę ochrony całej struktury w okolicach szyjnych. Zapewnia wygodne stosowanie każdego dnia, gwarantując jednocześnie poczuciu komfortu. Doskonale sprawdzi się w przypadku niwelowania skutków różnego rodzaju urazów kręgosłupa i szyi.

REGULACJA OBWODU: Kołnierz typu Schantza zapina się na specjalny rzep, który jednocześnie służy do regulacji jego obwodu. W ten sposób produkt można łatwo dostosować do rozmiaru i kształtu swojej szyi.
KONKURENCYJNA CENA: Niska cena idzie tutaj w parze z dobrą jakością. Produkty marki REH4MAT to gwarancja zakupu doskonałego wyrobu bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE: Dzięki funkcjonalnej formie kołnierza, może być stosowany zarówno przy urazach odcinka szyjnego kręgosłupa, urazach biczowych, jak i przy innych, podobnych problemach o charakterze ortopedycznym.
TRZY ROZMIARY I TRZY WYSOKOŚCI: Aby produkt jak najlepiej spełniał swoją rolę, należy dobrać jego rozmiar odpowiednio do obwodu szyi. Oprócz tego, można wybrać również spośród trzech różnych wysokości.

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza R4M AM-KM

Obsługa kołnierza ortopedycznego typu Schantza R4M AM-KM

Kołnierz jest zarówno lekki i wygodny w użytkowaniu. Cechuje się również solidnością wykonania. Zapewnia stabilizację w przypadku bólu kręgosłupa, powodując, że pacjent nie przeciąża odcinka szyjnego. Doskonały do bezpiecznego stosowania profilaktycznego.
Produkt wykonano z dobrej jakości materiałów: pianki poliuretanowej oraz bawełnianej dzianiny, którą pokryto jego całą powierzchnię. Bawełna jest przyjemna dla ciała, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa dyskomfortu na skórze. Kołnierz posiada również rzep, który można wyregulować, aby dopasować kołnierz do obwodu szyi.
Przeznaczony jest do stosowania przy urazach odcinka szyjnego kręgosłupa, urazach biczowych, dyskopatiach szyjnych, a także zmianach zwyrodnieniowych odcinka szyjnego kręgosłupa.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód szyjiDostępne w wysokości
S 31-36 cm 8, 10, 12 cm
M 37-42 cm 8, 10, 12 cm
L 43-48 cm 8, 10, 12 cm
  Obwód szyji Dostępne w wysokości
  • ZastosowanieProfilaktycznie
  • KolorSzary
  • Stopień twardościMiękki
  • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuPrzeciążenie
  • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuBól kręgosłupa
  • Możliwość regulacji parametrówNie
Joanna
5

Zakupiłam ten kołnierz po wypadku samochodowym. Lekarz zalecił mi noszenie go przez tydzień. Bardzo dobrze spełnił swoją funkcję. Paczka dotarła szybko. Dziękuję bardzo.

2018-05-09(0)(0)
Karina
5

Miałam uraz odcinka szyjnego kręgosłupa po stłuczce samochodem. Kołnierz szybko do mnie dotarł i mogłam od razu go założyć. Utrzymywał szyję i głowę we właściwej pozycji i pomógł mi szybko wrócić do zdrowia. Polecam zakupy na stronie Ortopedio.pl.

2018-04-12(0)(0)
Wanda
5

Kołnierz jest miękki, przyjemny w noszeniu a jednocześnie dobrze stabilizuje. Przesyłka dotarła szybko i bez problemu. Cena kołnierza jest bardzo przystępna i śmiało mogę go polecić.

2018-03-19(9)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa