Dopasuj ortezę tułowia do swojej kontuzji

W Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz 10 kategorii do wyboru, które powinny ułatwić Tobie dopasowanie najbardziej odpowiedniego sprzętu na twoje schorzenie. Posiadamy ogromny wybór sznurówek, gorsetów, pasów ciążowych oraz przepuklinowych, prostotrzymaczy zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ponad 7 najlepszych producentów na rynku zaprezentowało tutaj swoją ofertę. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z naszej darmowej porady wykwalifikowanego fizjoterapeuty poprzez Live Chat, mail lub telefon, który pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt pod kątem Twojego urazu. Zapraszamy!

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Orteza lędźwiowo-krzyżowa wzmocniona Lombaskin

   dostępny

   Orteza lędźwiowo-krzyżowa wzmocniona Lombaskin

   Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Materiał elastyczny Combitex® - paski, zapinane na krzyż. Fiszbiny po stronie pleców. Niezwykle lekka struktura dająca efekt drugiej skóry. Specjalne uchwyty na dłoń i kciuk ułatwiają zakładanie ortezy.

   Kup teraz 249,00 299,00
  • Orteza lędźwiowo - krzyżowa SPINACTIVE

   produkt na zamówienie

   Orteza lędźwiowo - krzyżowa SPINACTIVE

   Zastosowanie: ostre i podostre bóle lędźwiowe, dyskopatia, rwa kulszowa, bolesne zwyrodnienia kręgosłupa, zespoły przeciążeniowe, stabilizacja okolicy lędźwiowej po zabiegach operacyjnych trakcie leczenia czynnościowego, zaburzenia napięcia mięśniowego powłok brzusznych (interwencja chirurgiczna, zagrożenie przepuklinami).

   Kup teraz 129,00 170,00
  • Kamizelka uciskowa - model Adam

   dostępny

   Kamizelka uciskowa - model Adam

   Produkty polskiego producenta Pani Teresa® todoskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: po zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej,rekonstrukcyjnej,plastycznej np. po liposukcji

   Kup teraz 299,00 433,51
  • Ażurowa orteza lędźwiowo-krzyżowa z pasami dociągowymi AR-SO-01

   dostępny

   Ażurowa orteza lędźwiowo-krzyżowa z pasami dociągowymi AR-SO-01

   Ażurowa orteza lędźwiowo-krzyżowa z pasami dociągowymi AR-SO-01.Orteza refundowana przez NFZ. Kod refundacji NFZ M.060.00 lub M.060.01. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

   Kup teraz 99,00 139,00
  • Uniwersalny pas brzuszny przewiewny

   dostępny

   Uniwersalny pas brzuszny przewiewny

   Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: po operacjach jamy brzusznej-wspomaga codzienną aktywność: ułatwia poruszanie się, kaszel, śmiech, zmniejsza ryzyko wystąpienia przepukliny pooperacyjnej, zwiększa komfort, poprawia pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, ogranicza powiększanie istniejących przepuklin brzusznych/pępkowych.

   Kup teraz 49,00 64,00

 • Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

  dostępny

  Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

  Męska orteza lędźwiowo-piersiowa z pasami dociągowymi – GUMPERT została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki temu wyrób lepiej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo – piersiowy kręgosłupa. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ M.059.

  Kod NFZ M.059.01, M.059.00

  Kup teraz 399,00
 • Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04

  dostępny

  Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04

  Zastosowanie Sznurówkę można stosować w przypadkach: ostrych zespołów bólowych obszarów lędźwiowo-krzyżowych, zwyrodnień kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, dyskopatii w odcinku lędźwiowym, po zabiegach operacyjnych odcinka lędźwiowego kręgosłupa (ortopedia, neurochirurgia), po zdjęciu unieruchomienia gipsowego w odcinku lędźwiowo-krzyżowym jako stabilizator, deformacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. kręgozmyku w odcinku lędźwiowym stany przeciążenia odcinka lędźwiowo-krzyzowego

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 159,00
 • Orteza Tułowia AM-PES-01 Prostotrzymacz

  dostępny

  Orteza Tułowia AM-PES-01 Prostotrzymacz

  Prostotrzymacz wykonany jest z elastycznych taśm i peloty grzbietowej, wyposażonej w fiszbiny ortopedyczne. Pelota grzbietowa została połączona z elastycznymi taśmami barkowymi, które przechodzą przez ramiona i krzyżują się w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zostają zapięte na brzuchu. Taka konstrukcja wyrobu gwarantuje idealne korygowanie wad postawy zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Żyłkowa konstrukcja taśm barkowych powoduje, iż nie marszczą się one i przylegają całą swoją powierzchnią do ciała pacjenta.

  Kup teraz 97,15
 • Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex

  dostępny

  Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Tylna część wyściełana komfortową pianką. Zapinany na pętelkę. Układ pasków samoprzyczepnych. Przemyślana konstrukcja ortezy sprawia, że mamy tylko jeden model na wszystkie rozmiary.

  Kup teraz 95,00
 • Pas usztywniający lędźwiowo-krzyżowy 476

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Pas usztywniający lędźwiowo-krzyżowy 476

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Lekki i regulowany pas usztywniający z 8 stalowymi wspornikami da Ci solidną stabilizację lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

  Kup teraz 158,00
 • Wysoka sznurówka piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX II

  dostępny

  Wysoka sznurówka piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX II

  Kod NFZ M.059.01, M.059.00

  Kup teraz 179,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX

  Zastosowanie: ostre, podostre i przewlekłe bóle lędźwiowe, dyskopatia, bolesne zwyrodnienia kręgosłupa, stabilizacja po zabiegach operacyjnych w trakcie leczenia czynnościowego, stenoza kanału kręgowego.

  Kup teraz 179,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE CROSS

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE CROSS

  Zastosowanie: zapobieganie i leczenie zespołów bólowych obszaru piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego, rozłożenie stref nacisku na grzbietowej powierzchni kręgosłupa, w zwyrodnieniach kręgosłupa, podtrzymanie ściany brzucha przy opuszczaniu trzewi, zapobieganie ostrym “zaburzeniom” lędźwiowym pochodzenia urazowego, szczególnie spowodowanych przez urazy sportowe.

  Kup teraz 189,00 230,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE RIGID II

  produkt na zamówienie

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE RIGID II

  Zastosowanie: zapobieganie i leczenie zespołów bólowych obszaru piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego (rozłożenie stref nacisku na grzbietowej powierzchni kręgosłupa), choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa w zespole bólowym, stabilizacja po zabiegach operacyjnych i w trakcie leczenia czynnościowego, podtrzymanie ściany brzucha przy opuszczaniu trzewi, konstrukcja ortezy umożliwia dopasowanie siły i wysokości stabilizacji do indywidualnych potrzeb pacjenta, kontrola ruchomość odcinka T-L-S.

  Kup teraz 229,00 276,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH

  Wybierz kod: M.059.00 - Cena produktu 40 PLN. M.059.01 - Cena produktu 0,00 PLN. Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny w Toruniu na ul. Żwirki i Wigury 39/41.

  Kod NFZ M.059.01, M.059.00

  Kup teraz 239,00 289,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.