Dopasuj ortezę tułowia do swojej kontuzji

W Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz 10 kategorii do wyboru, które powinny ułatwić Tobie dopasowanie najbardziej odpowiedniego sprzętu na twoje schorzenie. Posiadamy ogromny wybór sznurówek, gorsetów, pasów ciążowych oraz przepuklinowych, prostotrzymaczy zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ponad 7 najlepszych producentów na rynku zaprezentowało tutaj swoją ofertę. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z naszej darmowej porady wykwalifikowanego fizjoterapeuty poprzez Live Chat, mail lub telefon, który pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt pod kątem Twojego urazu. Zapraszamy!

 • Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

  dostępny

  Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

  Męska orteza lędźwiowo-piersiowa z pasami dociągowymi – GUMPERT została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki temu wyrób lepiej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo – piersiowy kręgosłupa. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ M.059.

  Kod NFZ M.059.01, M.059.00

  Kup teraz 399,00
 • Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04

  dostępny

  Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04

  Zastosowanie Sznurówkę można stosować w przypadkach: ostrych zespołów bólowych obszarów lędźwiowo-krzyżowych, zwyrodnień kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, dyskopatii w odcinku lędźwiowym, po zabiegach operacyjnych odcinka lędźwiowego kręgosłupa (ortopedia, neurochirurgia), po zdjęciu unieruchomienia gipsowego w odcinku lędźwiowo-krzyżowym jako stabilizator, deformacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. kręgozmyku w odcinku lędźwiowym stany przeciążenia odcinka lędźwiowo-krzyzowego

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 159,00
 • Orteza Tułowia AM-PES-01 Prostotrzymacz

  dostępny

  Orteza Tułowia AM-PES-01 Prostotrzymacz

  Prostotrzymacz wykonany jest z elastycznych taśm i peloty grzbietowej, wyposażonej w fiszbiny ortopedyczne. Pelota grzbietowa została połączona z elastycznymi taśmami barkowymi, które przechodzą przez ramiona i krzyżują się w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zostają zapięte na brzuchu. Taka konstrukcja wyrobu gwarantuje idealne korygowanie wad postawy zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Żyłkowa konstrukcja taśm barkowych powoduje, iż nie marszczą się one i przylegają całą swoją powierzchnią do ciała pacjenta.

  Kup teraz 97,15
 • Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex

  dostępny

  Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Tylna część wyściełana komfortową pianką. Zapinany na pętelkę. Układ pasków samoprzyczepnych. Przemyślana konstrukcja ortezy sprawia, że mamy tylko jeden model na wszystkie rozmiary.

  Kup teraz 95,00
 • Pas usztywniający lędźwiowo-krzyżowy 476

  dostępny

  Pas usztywniający lędźwiowo-krzyżowy 476

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Lekki i regulowany pas usztywniający z 8 stalowymi wspornikami da Ci solidną stabilizację lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

  Kup teraz 158,00
 • Orteza lędźwiowo - krzyżowa SPINACTIVE

  produkt na zamówienie

  Orteza lędźwiowo - krzyżowa SPINACTIVE

  Zastosowanie: ostre i podostre bóle lędźwiowe, dyskopatia, rwa kulszowa, bolesne zwyrodnienia kręgosłupa, zespoły przeciążeniowe, stabilizacja okolicy lędźwiowej po zabiegach operacyjnych trakcie leczenia czynnościowego, zaburzenia napięcia mięśniowego powłok brzusznych (interwencja chirurgiczna, zagrożenie przepuklinami).

  Kod NFZ M.057.01, M.057.00

  Kup teraz 170,00
 • Wysoka sznurówka piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX II

  dostępny

  Wysoka sznurówka piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX II

  Kod NFZ M.059.01, M.059.00

  Kup teraz 179,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE FLEX

  Zastosowanie: ostre, podostre i przewlekłe bóle lędźwiowe, dyskopatia, bolesne zwyrodnienia kręgosłupa, stabilizacja po zabiegach operacyjnych w trakcie leczenia czynnościowego, stenoza kanału kręgowego.

  Kup teraz 179,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE CROSS

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE CROSS

  Zastosowanie: zapobieganie i leczenie zespołów bólowych obszaru piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego, rozłożenie stref nacisku na grzbietowej powierzchni kręgosłupa, w zwyrodnieniach kręgosłupa, podtrzymanie ściany brzucha przy opuszczaniu trzewi, zapobieganie ostrym “zaburzeniom” lędźwiowym pochodzenia urazowego, szczególnie spowodowanych przez urazy sportowe.

  Kup teraz 189,00 230,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE RIGID II

  produkt na zamówienie

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE RIGID II

  Zastosowanie: zapobieganie i leczenie zespołów bólowych obszaru piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego (rozłożenie stref nacisku na grzbietowej powierzchni kręgosłupa), choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa w zespole bólowym, stabilizacja po zabiegach operacyjnych i w trakcie leczenia czynnościowego, podtrzymanie ściany brzucha przy opuszczaniu trzewi, konstrukcja ortezy umożliwia dopasowanie siły i wysokości stabilizacji do indywidualnych potrzeb pacjenta, kontrola ruchomość odcinka T-L-S.

  Kup teraz 229,00 276,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.