Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex
cena:79,00 złNastępny krok

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Cena:
79
Thuasne
Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Tylna część wyściełana komfortową pianką. Artykuł zapinany na pętelkę. Układ pasków samoprzyczepnych. Oryginalna koncepcja jedynego modelu dziecięcego na szerokość barków do 34 cm.  »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Przeznaczony dla pacjentów dziecięcych pas obojczykowy Ligaflex w formie charakterystycznej ósemki. Wykorzystywany przede wszystkim w przypadku złamania obojczyka. Dzięki wyścieleniu pianką jest komfortowy podczas codziennego, nawet wielogodzinnego stosowania. Sprzedawany w jednym, uniwersalnym kolorze.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA: Pas obojczykowy Ligaflex to produkt znanej na całym świecie francuskiej firmy Thuasne, która od roku 1950 specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów ortopedycznych różnego rodzaju.
UNIWERSALNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ: Produkt sprzedawany jest w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Pasuje na pacjentów o rozmiarze w ramionach mniejszym niż 34 centymetry.
WYGODA I KOMFORT UŻYTKOWANIA: Pas obojczykowy Ligaflex zapinany jest na wygodą pętelkę. Maksymalny komfort wielogodzinnego użytkowania zapewnia wygodna pianka, którą wyścielana jest tylna część wyrobu.
ESTETYKA WYKONANIA: Dzięki estetycznemu wykonaniu pas obojczykowy Ligaflex nie rzuca się w oczy i jest chętnie zakładany przez małych pacjentów.

Pas obojczykowy dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Obsługa pasa obojczykowego dla dzieci (ósemka) Ligaflex

Wysokiej jakości pas obojczykowy Ligaflex przeznaczony jest dla dzieci dochodzących do siebie po złamaniu obojczyka. Sprzedawany jest w uniwersalnym rozmiarze i pasuje na pacjentów o szerokości barków do 34 centymetrów.
Produkt znanej francuskiej marki Thuasne jest wygodny i komfortowy nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Wszystko to dzięki tylnej wyściółce z miękkiej pianki.
Większego problemu nie sprawia zdejmowania i zakładanie pasa Ligaflex. Pomagają w tym paski samoprzyczepne oraz funkcjonalna pętelka. Większe dzieci są w stanie bez większego problemu samodzielnie założyć pas.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarSzerokość barków
Informacja Jeden uniwersalny rozmiar|(szerokość w ramionach <34 cm)
 

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,00  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

13,95  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa