Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Gorset Jewetta R4M AM-GJ-01

Gorset Jewetta R4M AM-GJ-01

Cena standardowa279,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 19,00

Reh4Mat
Gorset typu Jewett AM-GJ-01 przeznaczony jest do stabilizacji w płaszczyźnie strzałkowej oraz częściowego odciążenia kręgosłupa na odcinku od L-3 do Th-10. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Gorset typu Jewett AM-GJ-01 przeznaczony jest do stabilizacji w płaszczyźnie strzałkowej oraz częściowego odciążenia kręgosłupa na odcinku od L-3 do Th-10.

  • Gorset AM-GJ-01 został skonstruowany z wysokiej jakości aluminium pokrytego na gorąco farbą proszkową. Składa się on z ramy górnej wyposażonej w ruchomą pelotę mostka, ramy łonowej, ram bocznych oraz peloty lędźwiowo-piersiowej.
  • Za pomocą dołączonego do wyrobu klucza imbusowego w bardzo łatwy sposób można regulować szerokość oraz wysokość wyrobu
  • Rama łonowa posiada system regulacji kata jej ustawienia, może również funkcjonować w sposób wachliwy, ułatwiający pacjentowi siadanie.
  • Gorset wyposażono w elastyczne obwodowe zapięcie, oraz boczną klamrę napinającą. Taka konstrukcja zapięcia umożliwia indywidualną regulację siły docisku.
  • Pelota lędźwiowo-krzyżowa wykonana została z tworzywa sztucznego i posiada możliwość ustawienia jej w pozycji: poziomej – stabilizacja lędźwiowa, oraz pionowej – stabilizacja lędźwiowo-piersiowa.

Rozmiary:

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa