Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Gorset Jewetta R4M AM-GJ-01

Gorset Jewetta R4M AM-GJ-01

Gorset Jewetta R4M AM-GJ-01

Cena:
259

W kolejnym kroku uzyskasz wniosek NFZ.


Reh4Mat
Gorset typu Jewett AM-GJ-01 przeznaczony jest do stabilizacji w płaszczyźnie strzałkowej oraz częściowego odciążenia kręgosłupa na odcinku od L-3 do Th-10. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaUsuń ze schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Gorset typu Jewett AM-GJ-01 przeznaczony jest do stabilizacji w płaszczyźnie strzałkowej oraz częściowego odciążenia kręgosłupa na odcinku od L-3 do Th-10.

  • Gorset AM-GJ-01 został skonstruowany z wysokiej jakości aluminium pokrytego na gorąco farbą proszkową. Składa się on z ramy górnej wyposażonej w ruchomą pelotę mostka, ramy łonowej, ram bocznych oraz peloty lędźwiowo-piersiowej.
  • Za pomocą dołączonego do wyrobu klucza imbusowego w bardzo łatwy sposób można regulować szerokość oraz wysokość wyrobu
  • Rama łonowa posiada system regulacji kata jej ustawienia, może również funkcjonować w sposób wachliwy, ułatwiający pacjentowi siadanie.
  • Gorset wyposażono w elastyczne obwodowe zapięcie, oraz boczną klamrę napinającą. Taka konstrukcja zapięcia umożliwia indywidualną regulację siły docisku.
  • Pelota lędźwiowo-krzyżowa wykonana została z tworzywa sztucznego i posiada możliwość ustawienia jej w pozycji: poziomej – stabilizacja lędźwiowa, oraz pionowej – stabilizacja lędźwiowo-piersiowa.

Rozmiary:

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa