Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Ortezy lędźwiowo-krzyżowe, pasy lędźwiowo-krzyżowe

Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04

Męska orteza lędźwiowa z pasami dociągowymi- SUV AM-SO-04
10 opinie

Zastosowanie Sznurówkę można stosować w przypadkach: ostrych zespołów bólowych obszarów lędźwiowo-krzyżowych, zwyrodnień kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, dyskopatii w odcinku lędźwiowym, po zabiegach operacyjnych odcinka lędźwiowego kręgosłupa (ortopedia, neurochirurgia), po zdjęciu unieruchomienia gipsowego w odcinku lędźwiowo-krzyżowym jako stabilizator, deformacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. kręgozmyku w odcinku lędźwiowym stany przeciążenia odcinka lędźwiowo-krzyzowego

RefundacjaRefundacja NFZ

Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

Męska wysoka orteza tułowia z pasami dociągowymi GUMPERT AM-WSP-04

Męska orteza lędźwiowo-piersiowa z pasami dociągowymi – GUMPERT została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki temu wyrób lepiej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo – piersiowy kręgosłupa. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ M.059.

RefundacjaRefundacja NFZ

Pas lędźwiowy magnetyczny Direct Magnetic

Pas lędźwiowy magnetyczny Direct Magnetic
1 opinie

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

cena199,00 zł

Pas z fiszbinami - siatkowy

Pas z fiszbinami - siatkowy

Pas lędźwiowy Pani Teresa to idealne rozwiązanie na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Orteza ta stabilizuje, wzmacnia gorset mięśniowy oraz odciąża zmęczony kręgosłup. Cechuje ją bardzo dobra jakość wykonania i przystępna cena.

cena119,90 zł

Gorset ortopedyczny lędźwiowo-krzyżowy-wysoki

Gorset ortopedyczny lędźwiowo-krzyżowy-wysoki

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: zespoły bólowe kręgosłupa, dyskopatie, zmiany zwyrodnieniowe.

cena317,90 zł
Powrót na górę