Pozostałe ortezy tułowia

 • Orteza stawu biodrowego QMED MDH

  dostępny

  Orteza stawu biodrowego QMED MDH

  Zastosowanie Orteza wspomaga proces leczenia i rehabilitacji w przypadku urazów, chorób i dysfunkcji stawu biodrowego poprzez zapewnienie kontroli zakresu ruchów oraz  kompresję tkanek miękkich  okolicy stawu biodrowego. Pooperacyjna kompresja biodra po zespoleniach złamań międzykrętarzowych, pooperacyjna kompresja biodra po osteotomiach międzykrętarzowych oraz endoprotezoplastyce, zmiany przeciążeniowe stawu biodrowego, zmiany zwyrodnieniowe stawu biodrowego, zespoły bólowe stawu biodrowego różnej etiologii.

  Kup teraz 229,00
 • Orteza tułowia AM-TX-04

  dostępny

  Orteza tułowia AM-TX-04

  Orteza CARINATUM to idealny sposób na rozwiązanie problemu kurzej klatki. Rama ortezy została wykonana z wysokiej jakości bardzo lekkiego aluminium 6061 T6 mającego zastosowanie w lotnictwie, co gwarantuje najlepszą stabilizację wśród ortez dostępnych na rynku. Rama została wyścielona odciążającą pianką medyczną, chroniącą przed uciskiem na wyniosłości kostne.

  Kup teraz 399,00
 • TERMOAKTYWNA PODUSZKA LĘDŹWIOWA PA-VM-08

  dostępny

  TERMOAKTYWNA PODUSZKA LĘDŹWIOWA PA-VM-08

  Dla osób, które są zmuszone do zachowania pozycji siedzącej przez długie godziny zaprojektowaliśmy termoaktywną poduszkę PA-VM-08, która warunkuje utrzymanie prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia i odciąża odcinek lędźwiowy. Poduszka lędźwiowa PA-VM-08 przynosi uczucie ulgi, zarówno kierowcom jak i pracownikom biurowym, wymuszając na nich zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia. Jeśli spędzasz długie godziny w pozycji siedzącej i odczuwasz ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa, koniecznie wypróbuj naszą termoaktywną poduszkę lędźwiową PA-VM-08!Gwarantujemy, że poczujesz różnicę i nie będziesz chciał się z nią rozstać!

  Kup teraz 85,00
 • Orteza stawu biodrowego AM-SB/1RE

  dostępny

  Orteza stawu biodrowego AM-SB/1RE

  Orteza biodrowo- udowa wyposażona w kosz biodrowy, opaskę udową oraz szynę z możliwośćią regulacji kątów zgięcia oraz wyprostu.

  Kup teraz 413,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.