Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Prostotrzymacze, pasy barkowe i ortezy ósemkowe

Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex

Pas obojczykowy (ósemka) Ligaflex
2 opinie

Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Tylna część wyściełana komfortową pianką. Zapinany na pętelkę. Układ pasków samoprzyczepnych. Przemyślana konstrukcja ortezy sprawia, że mamy tylko jeden model na wszystkie rozmiary.

cena99,90 zł

Pas barkowy prostujący

Pas barkowy prostujący

Pas barkowy polecany jest do zastosowania jako korektor postawy. Świetnie wywiera nacisk na barki powodując efekt wyprostowanej postawy.

cena49,90 zł

Ósemkowy stabilizator obojczyka 2668

Ósemkowy stabilizator obojczyka 2668

Stabilizator obojczyka wykonany z mocnej tkaniny piankowej obszytej materiałem. Regulowany bezstopniowo za pomocą dwóch krzyżujących się pasów zapinanych na rzep. Stabilizator powoduje unieruchomienie obojczyka i cofnięcie barków do pozycji neutralnej. Wyprofilowany w części pachowej dla podwyższenia komfortu użytkowania.

cena49,90 zł
Powrót na górę