Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR
cena: 99,90 zł Kup online

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
99,90
MDH
1 opinie
Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR to idelne rozwiązanie dla osób z hiperkifozą piersiową oraz nieoperacyjnymi urazami obojczyka.  » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR

Świetnej jakości orteza służąca do ograniczenia ruchu wybranej kończyny – w tym przypadku okolic klatki piersiowej oraz obojczyka. Dostępna w pięciu rozmiarach, łatwa w zakładaniu i użytkowaniu, wyjątkowo wygodna i jednocześnie solidnie usztywniająca części ciała, które tego wymagają. Polecana dla osób z nieoperacyjnymi urazami obojczykowymi oraz hiperkifozą piersiową. Funkcjonalna forma i lekka konstrukcja sprawiają, że pomimo urazu bez problemu można wykonywać wszelkie codzienne czynności.

SOLIDNA STABILIZACJA: Dzięki wszytym stalkom i pelotom chroniącym doły pachowe, prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR cechuje się wyjątkową wytrzymałością oraz stabilizacją ciała.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE: Jego ergonomiczna forma sprawia, że będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku wielu problemów natury ortopedycznej - zarówno przy urazach, jak i korygowaniu wad postawy.
GWARANCJA DOBREJ JAKOŚCI WYKONANIA: Orteza jest wykonana z wyjątkową starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że spełni swoje zadanie. Doskonale unieruchamia wybraną partię ciała bez powodowania poczucia dyskomfortu.
DOSTĘPNY W PIĘCIU RÓŻNYCH ROZMIARACH: Sprzęt idealnie dopasowuje się do ciała. W ofercie znajduje się aż pięć różnych rozmiarów, dzięki czemu każdy może dobrać ortezę o wymiarze idealnie dostosowanym do swojej sylwetki.

Prostotrzymacz SPINCARE EXTENSOR

Obsługa prostotrzymacza SPINCARE EXTENSOR

Produkt stworzono z myślą o osobach z nieoperacyjnymi urazami obojczyka oraz hiperkifozą piersiową. Mimo to, jego zastosowanie jest znacznie szersze: służy również do korekcji wad postawy, dyskopatii piersiowej, oraz będzie skuteczny przy zespołach bólowych piersiowego odcinka kręgosłupa.
Użytkowanie ortezy jest wyjątkowo proste i komfortowe. Posiada ona niezwykle lekką konstrukcję, dzięki której użytkownik nie czuje dyskomfortu, który może powodować noszenie dodatkowego obciążenia. Solidną stabilizację zapewniają wszyte stalki.
Produkt wykonano z lekkiego materiału, który jednocześnie jest przyjazny dla skóry i nie powoduje żadnych podrażnień. Ortezę można szybko i łatwo założyć. Dodatkowo wyposażono ją w peloty ochraniające doły pachwowe.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód klatki piersiowej
1 40-50 cm
2 50-60 cm
3 60-70 cm
4 70-80 cm
5 80-90 cm
  Obwód klatki piersiowej
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Madi
5

Polecam!

2011-10-05 (9) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa