Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj wózek inwalidzki do swoich wymagań

Kompaktowy wózek transportowy model BOBBY

Kompaktowy wózek transportowy model BOBBY

Model Bobby to lekki wózek transportowy z możliwością składania do bardzo małych rozmiarów, co wpływa na jego funkcjonalność. Wygodna i trwałą tapicerka. Wyposażony dodatkowo w hamulec ręczny dla osoby prowadzącej wózek, w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas podjazdów i zjazdów.

cena1 080,00 zł

Wózek elektryczny z funkcją pionizacji HERO STAND UP MDH

Wózek elektryczny z funkcją pionizacji HERO STAND UP MDH

szerokość siedziska: 16”, 18”, tylne amortyzatory elektryczna funkcja pionizacji za pomocą pilota tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej, uchylne podłokietniki, regulowana wysokość i kąt nachylenia podłokietników, regulowane na długość podnóżki z podparciem pod łydki, uchwyt kolan, kółka przeciwwywrotne (tylne i przednie), pełne oświetlenie drogowe - ledowe, uchwyt kolan, trzypunktowe pasy zabezpieczające, zabezpieczający pas biodrowy, hamulce elektromagnetyczne zagłówek, koła przednie: 9”, koła tylne: 14”, kąt nachylenia: 10°, waga bez akumulatorów: 63 kg.  

cena15 598,96 zł

Wózek z podparciem pod plecy Classic Evolution THUASNE

Wózek z podparciem pod plecy Classic Evolution THUASNE

System szybkiego demontażu kół i składana rama umożliwiają łatwy transport wózka. Komfortowo wykończone, ognioodporne siedzisko zapewnia komfort i bezpieczeństwo użycia. Wysokie oparcie i możliwość precyzyjnego ustawienia kąta nachylenia. Wyjmowane podłokietniki, niższe od przodu, zapewniają łatwy dostęp do stołu bądź biurka. 24” koła pneumatyczne bądź pełne z systemem szybkiego mocowania. Przednie kółka pełne 8” x 1” lub pneumatyczne 8” x 2”. Dostępny w szerokościach siedziska 41 – 45 – 51 cm.

cena1 403,99 zł

Wózek inwalidzki Breezy 300R z podparciem pod plecy i głowę

Wózek inwalidzki Breezy 300R z podparciem pod plecy i głowę

Breezy 300R jest jednym z najlżejszych w segmencie wózków z podparciem pod plecy i głowę. Dostępny jest w kilku wersjach, wielu kolorach oraz z licznymi akcesoriami, dzięki czemu łatwo można go dostosować do każdego użytkownika. Nowa konstrukcja, sprawia że wózek Breezy 300 jest niezwykle sztywny, wygląda dużo lepiej oraz charakteryzuje się niezwykłą łatwością toczenia.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.130.00
Powrót na górę