Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj wózek inwalidzki do swoich wymagań

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

WÓZEK NA RAMIE SZTYWNEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ PEŁNEJ REGULACJI Nowy Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon2 jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.129.00
cena8 000,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.6 300,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny Neon

Wózek inwalidzki aktywny Neon

Zasadniczym elementem wózka Neon2 jest wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy dzięki zredukowaniu elastyczności kół w ruchu – wszystko to bez utraty zalet, jakie daje składana rama. Unikalna rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. 

cena7 800,00 zł

Młodzieżowy wózek inwalidzki aktywny Quickie Life RT

Młodzieżowy wózek inwalidzki aktywny Quickie Life RT

Aktywny wózek aluminiowy, na ramie sztywnej. Przeznaczony dla osób młodych, ceniących funkcjonalność i zarazem możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

cena4 900,00 zł

Młodzieżowy wózek półaktywny Quickie Life T

Młodzieżowy wózek półaktywny Quickie Life T

Aktywny wózek aluminiowy, na ramie składanej krzyżakowo. Przeznaczony dla osób młodych, ceniących funkcjonalność i zarazem możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.   Waga wózka: od 10 kgMaks. waga użytkownika: 100 kg

cena5 100,00 zł

Dziecięcy wózek inwalidzki elektryczny Zippie Salsa R2

Dziecięcy wózek inwalidzki elektryczny Zippie Salsa R2

Kompaktowy wózek o dużej mocy, zapewniający doskonałe osiągi na zewnątrz. Dzięki silnikom o dużej mocy, akumulatorom o pojemności 74 Ah i dużym kołom, ZIPPIE Salsa R² to wózek z napędem elektrycznym oferując y wyjątkowe osiągi na zewnątrz. Salsa R² zapewnia możliwość przejeżdżania przez przeszkody o wysokości do 100 mm i jazdy po zboczach o kącie na chylenia do 10˚, a także wygodę użytkowania i zasięg 32 km. Ponadto ZIPPIE R2 charakteryzuje się wyjątkowo zwartą podstawą i bardzo niską odległością siedziska od podłoża, co ułatwia dostęp do pojazdów i stołu ora z poruszanie się w ciasnych przestrzeniach.

cena14 500,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny RGB Tiga

Wózek inwalidzki aktywny RGB Tiga

RGK Tiga – wózek ze sztywną ramą o maksymalnej wydajności. Wózek TIGA jest budowany ręcznie, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, takich jak stop aluminium 7020, idealnie łącząc indywidualne wymiary i osobiste preferencje użytkownika. Wyposażony w ramę spawaną ze zintegrowanym środkiem ciężkości, oparciem i podnóżkiem. Wyjątkowo funkcjonalny o nowoczesnym wyglądzie.  

cena18 900,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny RGK Hi Lite

Wózek inwalidzki aktywny RGK Hi Lite

RGK Hi Lite – niestandardowy, solidny wózek z tytanu. Zapewnia maksymalną sprawność i komfort jazdy. Rama rurowa 25 mm w połączeniu z estetycznym designem sprawia, że wózek Hi Lite charakteryzuje klasyczny i elegancki wygląd. Dostępny w wersji z ramą otwartą i zamkniętą. Regulacja środka ciężkości umożliwia łatwe i stabilne manewrowanie.

cena17 900,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny z możliwością składania RGK Tiga FX

Wózek inwalidzki aktywny z możliwością składania RGK Tiga FX

RGK Tiga FX – wózek składany ze sztywną ramą. Idealny w podróży samolotem czy autem. Wózek Tiga FX po złożeniu przybiera kształt walizki, idealnie mieszcząc się w niewielkich schowkach. TIGA FX bez problemu mieści się w schowku nad siedzeniem w samolocie i bagażniku najmniejszego auta! System Q-lock zapewnia wszystkie zalety składanego wózka, bez uszczerbku dla jego wytrzymałości. Jest prosty i praktyczny, znakomicie sprawdzając się w podróży. Rama tworzona jest indywidualnie dla każdego użytkownika, dostosowana do jego ciała, potrzeb i preferencji.

cena22 500,00 zł

Wózek inwalidzki elektryczny z funkcją pionizacji Quickie Jive UP

Wózek inwalidzki elektryczny z funkcją pionizacji Quickie Jive UP

Zapewnij sobie wrażenia na wyższym poziomie z nowym produktem linii Jive – Jive UP. Łącząc zwrotność przydatną we wnętrzu i wydajność jazdy na zewnątrz modelu Jive-M z wielofunkcyjnym fotelem, Jive Up umożliwia teraz użytkownikowi zajęcie wygodnej pozycji siedzącej, leżącej, stojącej, relaksującej lub przejściowej. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by stanąć oko w oko z otaczającym światem i móc wykorzystać wszystkie zalety pionizacji.

cena129 000,00 zł
Powrót na górę