Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Dopasuj wózek inwalidzki aktywny do swoich potrzeb

Wózki inwalidzkie aktywne w Ortopedio.pl to dokładnie wyselekcjonowana oferta pod kątem funkcjonalności oraz solidnie wykonanej konstrukcji. Producenci z którymi współpracujemy są gwarantem, że kupujesz wózek najwyższej jakości. Pamiętaj, że przysługuje Ci również refundacja NFZ na poniższe produkty, dlatego jeżeli posiadasz wniosek na refundację z kodem NFZ P.129 przysługuje Ci 1700zł w ramach limitu. Jeżeli masz wątpliwości co do doboru odpowiedniego wózka to nasi fizjoterapeuci są do Twojej dyspozycji.

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

WÓZEK NA RAMIE SZTYWNEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ PEŁNEJ REGULACJI Nowy Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon2 jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.129.00

Wózek aktywny model avanti

Wózek aktywny model avanti
3 opinie

Wózek avanti przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja zbudowana jest na pojedyńczym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. Jest to jedna z tańszych konstrukcji tego typu. Możliwość łatwego wsiadania i wysiadania z wózka dzięki odchylanym podnóżkom.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.129.00
cena4 290,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.2 590,00 zł

Wózek aktywny model avanti pro

Wózek aktywny model avanti pro
3 opinie

Wózek avanti pro to kolejna odłosna tego modelu. przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo wytrzymała zbudowana jest na podwójnym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. 

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.129.00
cena4 690,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.2 990,00 zł

Powrót na górę