Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj wózek inwalidzki aktywny do swoich potrzeb

Wózek inwalidzki aktywny Neon

Wózek inwalidzki aktywny Neon

Zasadniczym elementem wózka Neon2 jest wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy dzięki zredukowaniu elastyczności kół w ruchu – wszystko to bez utraty zalet, jakie daje składana rama. Unikalna rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. 

cena7 800,00 zł

Młodzieżowy wózek inwalidzki aktywny Quickie Life RT

Młodzieżowy wózek inwalidzki aktywny Quickie Life RT

Aktywny wózek aluminiowy, na ramie sztywnej. Przeznaczony dla osób młodych, ceniących funkcjonalność i zarazem możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

cena4 900,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny RGK Hi Lite

Wózek inwalidzki aktywny RGK Hi Lite

RGK Hi Lite – niestandardowy, solidny wózek z tytanu. Zapewnia maksymalną sprawność i komfort jazdy. Rama rurowa 25 mm w połączeniu z estetycznym designem sprawia, że wózek Hi Lite charakteryzuje klasyczny i elegancki wygląd. Dostępny w wersji z ramą otwartą i zamkniętą. Regulacja środka ciężkości umożliwia łatwe i stabilne manewrowanie.

cena17 900,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny z możliwością składania RGK Tiga FX

Wózek inwalidzki aktywny z możliwością składania RGK Tiga FX

RGK Tiga FX – wózek składany ze sztywną ramą. Idealny w podróży samolotem czy autem. Wózek Tiga FX po złożeniu przybiera kształt walizki, idealnie mieszcząc się w niewielkich schowkach. TIGA FX bez problemu mieści się w schowku nad siedzeniem w samolocie i bagażniku najmniejszego auta! System Q-lock zapewnia wszystkie zalety składanego wózka, bez uszczerbku dla jego wytrzymałości. Jest prosty i praktyczny, znakomicie sprawdzając się w podróży. Rama tworzona jest indywidualnie dla każdego użytkownika, dostosowana do jego ciała, potrzeb i preferencji.

cena22 500,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny sportowy RGK Club Sport

Wózek inwalidzki aktywny sportowy RGK Club Sport

RGK Club Sport – wszechstronny wózek sportowy. Club Sport to podstawowa, ekonomiczna i od razu gotowa do użycia wersja wózka sportowego. Duży wybór rozmiarów i opcji regulacji sprawia, że jest on idealny dla klubów sportowych i szkół. Personalizowany dzięki haftowanej aplikacji lub logo, idealny do uprawiania każdego rodzaju sportu halowego. Wyposażony w ofensywny zderzak, osłony boczne i odboje. Dzięki kółkom anty-wywrotnym zapewnia bezpieczeństwo przy większych prędkościach.

cena9 100,00 zł

Wózek aktywny sportowy RGK ELITE

Wózek aktywny sportowy RGK ELITE

Wózek Elite powstał z myślą o najlepszych zawodnikach, którzy wiedzą, czego potrzebują, by wzbić się na najwyższy poziom. Całkowicie dostosowane do potrzeb ciała i gry wózki Elite wyznaczają nowe standardy konstrukcji i funkcjonalności. Wysokiej klasy wózek, który zawiezie Cię wszędzie tam, gdzie zechcesz. Natychmiast reaguje na każdy ruch. Zintegrowany drążek pochylenia kół i podnóżek, ofensywny zderzak oraz zabezpieczenie przed wywróceni

cena18 900,00 zł

Wózek aktywny sportowy RGK Grand Slam

Wózek aktywny sportowy RGK Grand Slam

RGK Grand Slam – najlepszy wózek do tenisa. Grand Slam to solidna konstrukcja i nieograniczone możliwości. Spersonalizowany i skonstruowany według indywidualnych pomiarów, z opcjonalnym podparciem ochraniaczy goleni, umożliwia szybką reakcję na mocne odbicie przeciwnika.

cena18 900,00 zł
Powrót na górę