Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki aktywny RGB Tiga

Wózek inwalidzki aktywny RGB Tiga
cena: 18 900,00 zł Kup online

Wózek inwalidzki aktywny RGB Tiga

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
18 900
Raty PAYU:
od: 
Sunrise Medical
RGK Tiga – wózek ze sztywną ramą o maksymalnej wydajności. Wózek TIGA jest budowany ręcznie, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, takich jak stop aluminium 7020, idealnie łącząc indywidualne wymiary i osobiste preferencje użytkownika. Wyposażony w ramę spawaną ze zintegrowanym środkiem ciężkości, oparciem i podnóżkiem. Wyjątkowo funkcjonalny o nowoczesnym wyglądzie.   » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt
Wózek inwalidzki aktywny RGK Tiga

Wózek inwalidzki aktywny RGK Tiga

Produkowany ręcznie z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów oraz innowacyjnych technologii wózek inwalidzki RGK Tiga to sprzęt najwyższej jakości, doskonały do poruszania się zarówno w zamkniętych przestrzeniach, jak i w otwartym terenie. Niebywałą funkcjonalność łączy ze stylowym designem oraz nowoczesnym, modnym wyglądem.

Najwyższa wytrzymałość Rama wózka RGK Tiga została wykonana ze stopu aluminium 7020, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość, bez względu na teren, po jakim porusza się użytkownik. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i podczas użytku zewnętrznego.
Komfort użytkowania Siedzisko i oparcie wózka obite jest specjalną tapicerką z opcją regulowania napięcia, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych preferencji. Wygodę zapewnia także zintegrowany podnóżek oraz ergonomiczne oparcie.
Opcje regulacji W zależności od wersji wózka, jego rama może być otwarta lub zamknięta, środek ciężkości - zintegrowany lub regulowany, zaś oparcie - stałe bądź składane.
Duży wybór akcesoriów Wraz z wózkiem RGK Tiga, użytkownik może zakupić liczne akcesoria, jeszcze bardziej podnoszące jego funkcjonalność oraz wygodę.
Wózek inwalidzki aktywny RGK Tiga

Obsługa wózka inwalidzkiego RGK Tiga

Każdy wózek RGK Tiga tworzony jest ręcznie, pod kątem indywidualnych wymiarów oraz budowy ciała użytkownika. Z tego względu jego obsługa jest wyjątkowo prosta i nie sprawia żadnych kłopotów.
W przypadku wersji z regulowanym środkiem ciężkości oraz składanym oparciem, obie te czynności wykonuje się w krótkim czasie, za pomocą kilku ruchów rąk.
Z wózka RGK Tiga mogą bez obaw korzystać nawet osoby o postawnej sylwetce - pomimo jego niewielkiej wagi, wynoszącej maksymalnie 11,5 kg, przeznaczony jest dla użytkowników o wadze do 125 kg.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki aktywny RGK Tiga
  • Opcjonalnie – dodatkowe akcesoria

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
125 [kg]
Masa własna
6,5 - 11,5 [kg]
Głębokość siedziska
25-50 [cm]
Wysokość siedziska
przód 38-55 [cm]
tył 36-55 [cm]
Szerokość siedziska
25-50 [cm]
Wysokość oparcia
15-60 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa