Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek aktywny model avanti

Wózek aktywny model avanti
cena: 5 800,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 4 100,00

Kup online

Wózek aktywny model avanti

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
5 800
od 4 100 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Meyra
3 opinie
Wózek avanti przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja zbudowana jest na pojedyńczym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. Jest to jedna z tańszych konstrukcji tego typu. Możliwość łatwego wsiadania i wysiadania z wózka dzięki odchylanym podnóżkom. » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma
Kup w lepszej cenie - polecany produkt o podobnych parametrach
Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

4 990,00 (taniej 14%)

Kup onlineKup online

Wózek aktywny model Avanti

Wózek aktywny model Avanti

Prezentowany model wózka przeznaczony jest dla osób, preferujących aktywny tryb życia - częste przejażdżki w terenie, podróże poza miejscem zamieszkania oraz preferowana samodzielność to aspekty, determinujące korzyści z posiadania tego wózka. Jego użytkownikami mogą stać się osoby z niedowładami, które częściowo utraciły zdolność samodzielnego stania czy chodzenia. Również osoby po przebytych udarach, amputacjach oraz cierpiące na choroby neurologiczne - docenią funkcjonalność tego modelu.

REGULOWANE PODSTAWOWE PARAMETRY Możliwość dostosowania najważniejszych cech wózka do własnych preferencji - szerokość ramy, głębokość i nachylenie siedziska oraz boczek aktywny lub standardowy.
ŁATWE WSIADANIE I WYSIADANIE Dzięki odchylanym podnóżkom, korzystanie z wózka staje się zaskakująco proste i wygodne.
NISKA W STOSUNKU DO JAKOŚCI CENA Wysoka jakość wózka gwarantowana jest wykorzystaniem najlepszych surowców i przemyślanym projektem, z kolei zastosowanie taniej, lecz solidnej konstrukcji na pojedynczym krzyżaku znacznie obniża cenę tego modelu.
WYTRZYMAŁA I LEKKA KONSTRUKCJA Minimalna waga wózka mieści się w granicach 11-14 kg, w zależności od wybranych dostępnych alternatyw i parametrów. Jednocześnie wózek jest stabilny i solidny, odporny na długotrwałe użytkowanie.

Wózek aktywny model Avanti

Obsługa wózka aktywnego model Avanti

Prezentowany wózek cechuje się intuicyjną i łatwą obsługą, podnosząc samodzielność i zapewniając niezależność jego użytkownikom. Dzięki możliwości zoptymalizowania poszczególnych parametrów, wózek może stać się idealnym modelem, spełniającym konkretne oczekiwania.
Dostępne w ofercie są trzy długości ramy, jak również koła napędowe 22 lub 24 calowe. Maksymalna waga użytkownika to 160 kg, możliwe jest również dostosowanie parametrów do osób z mniejszą wagą - automatycznie zmniejsza się wtedy ciężar wózka.

Co w zestawie?

  • Wózek aktywny model avanti
  • Opcjonalnie dodatkowe wyposażenie

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
75 [kg]
125 [kg]
160 [kg]
Masa własna
12 [kg]
13 [kg]
14 [kg]
Średnica kół
240 [mm]
220 [mm]
Długość
88 [cm]
104 [cm]
112 [cm]
Szerokość
50-62 [cm]
56-68 [cm]
66-76 [cm]
Głębokość siedziska
33-38 [cm]
40-46 [cm]
48-53 [cm]
Wysokość siedziska
42,5-49,5 [cm]
44-56 [cm]
Szerokość siedziska
32-36 [cm]
38-50 [cm]
48-58 [cm]
Wysokość oparcia
34-40 [cm]
38-44 [cm]
Wysokość podłokietników
16,5-24 [cm]
20-29 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Michał
5

Bardzo wygodny, zapewnia prawidłową pozycję i ułożenie ciała. Cena nie należy do najniższych ale zdecydowanie warto . Polecam zakupy na ortopedio.pl

2015-04-06 (9) (10)
Bartek
5

Cena owszem nie należy do najniższy ale tej jakości sprzęt jest bez wątpienia jej wart. Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, swobodnie można się na nim poruszać. Doskonale sprawdza się przy aktywnym trybie życia. Polecam

2014-10-07 (4) (1)
Olek
5

Doradcy z ortopedio.pl znają się na robocie. Ten wózek kupiłem dzięki doradcy i uważam, że był to bardzo dobry zakup. Pieniądze odkładałem przez jakiś czas, żeby móc pozwolić sobie na wózek naprawdę dobrej jakości i ten właśnie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam ortopedio.pl!

2014-09-24 (3) (1)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.