Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon
cena: 8 000,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 6 300,00

Kup online

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
8 000
od 6 300 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Sunrise Medical
WÓZEK NA RAMIE SZTYWNEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ PEŁNEJ REGULACJI Nowy Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon2 jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia. » Usuń z porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Usuń ze schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Wózek inwalidzki Quickie Argon docenią osoby, dla których niepełnosprawność nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Posiada sztywną, bardzo stabilną ramę oraz liczne możliwości regulacji parametrów. Zapewnia użytkownikowi komfort, ale zarazem bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, można spersonalizować jego wygląd pod kątem indywidualnego gustu.

Wygodny transport Połączenie konstrukcji otwartej ramy z niską wagą wózka (od 9 kg) bardzo ułatwia jego transportowanie, nawet w bagażnikach niewielkich samochodów.
Pełnia bezpieczeństwa Wózek Quickie Argon przeszedł bardzo rygorystyczne testy zderzeniowe, zgodne z normą ISO 7176-19 na potrzeby transportu w pojazdach mechanicznych. Oznacza to, że cechuje się wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa.
Duży zakres regulacji Wózek Quickie Argon posiada liczne opcje regulacji jego parametrów, m.in. kąta nachylenia kół, nachylenia oparcia czy środka ciężkości. Dzięki temu można łatwo dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Wytrzymałość i stabilność Zastosowane najnowocześniejsze materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że wózek charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, a maksymalna waga jego użytkownika wynosi 140 kg.

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

Obsługa aktywnego wózka inwalidzkiego Quickie Argon

Wózek Quickie Argon obsługiwany jest manualnie bezpośrednio przez jego użytkownika. Został zatwierdzony do użycia wraz z przystawką rowerową o napędzie ręcznym.
Quickie Argon oferuje pełen zakres regulacji bez pogorszenia funkcjonalności. Wysokość siedziska z tyłu można regulować co 1 cm - kąt nachylenia siedziska można więc stale dopasowywać do zmieniających się potrzeb. Regulacja środka ciężkości oznacza, że można dostosować jego parametry do dynamicznej lub pasywnej jazdy.
Widelec wózka wykonano z materiału Carbotecture - jest on wytrzymały, odporny na wstrząsy oraz złamania.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
140 [kg]
Masa własna
9 [kg]
Średnica kół
540-567 [mm]
Długość
70-105 [cm]
Szerokość
56-76 [cm]
Głębokość siedziska
30-50 [cm]
Wysokość siedziska
przód 45-52 [cm]
tył 34-52 [cm]
Szerokość siedziska
30-50 [cm]
Wysokość oparcia
25-47,5 [cm]
Wysokość podnóżków
22-50 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.