Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium
cena: 7 800,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 6 100,00

Kup online

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
7 800
od 6 100 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Sunrise Medical
Aktywny wózek aluminiowy ze sztywną ramą. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii ultralekkiego formowania aluminium oraz niestandardowej techniki odlewniczej wózek ten oferuje najlżejsze i najłatwiej sterowalne rozwiązanie, jakie kiedykolwiek zostało stworzone. » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium

Quickie Helium to ultranowoczesny wózek, który można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiada bardzo trwałą, sztywną ramę pozbawioną spawów, wielowymiarową regulację, a także możliwość spersonalizowania jego wyglądu za pomocą wyrazistych wzorów i kolorów. Ergonomiczny, najlżejszy i najłatwiejszy w sterowaniu wózek dostępny na rynku. Wykonany z użyciem technologii ultralekkiego formowania aluminium, a także niestandardowej techniki odlewniczej.

LEKKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ Wytrzymały, sztywny i ultralekki. Rura mocująca kółka przednie posiada unikatową konstrukcję, która sprawia, że jest zarazem bardzo lekka, jak i sztywna. Dzięki nowoczesnym materiałom wózek może ważyć zaledwie 6,4 kg.
MINIMALISTYCZNY PODNÓŻEK Lekki i stylowy podnóżek, umożliwiający ułożenie stóp jeszcze bliżej siebie. Wykonany z włókna węglowego, z wygodną opcją regulacji kąta i głębokości.
IDEALNY TOWARZYSZ W CODZIENNYM ŻYCIU Wózek Helium oferuje użytkownikowi nieograniczone możliwości, dzięki natychmiastowym reakcjom nawet na Twój najlżejszy ruch i wyjątkową łatwość prowadzenia.
WÓZEK NOWEJ GENERACJI Stworzony w oparciu o nowoczesne materiały i technologie. Posiada wiele dodatkowych opcji do wyboru, takich jak sportowa rama kompaktowa, która umożliwia większy kąt nachylenia siedziska, oraz nowoczesne oparcie Freestyle.

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium

Obsługa wózka inwalidzkiego aktywnego Quickie Helium

Doskonały dla osób poszukujących rozwiązania, które da im nieograniczone możliwości przemieszczania się. Quickie Helium to wózek, na który można liczyć w każdej sytuacji. Tapicerka typu Clip Style umożliwia regulację siedziska, a podwójna blokada oparcia przy złożeniu ułatwia chowanie wózka.
Dzięki niestandardowej technice odlewniczej jest to najlżejszy wózek dostępny na rynku. Opcjonalne oparcie Freestyle zapewnia pełny zakres ruchu w górnej części ciała i stabilność tułowia, umożliwiając aktywne życie. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się również owalna rurka oparcia z uchwytem do przenoszenia, oraz ciągi Surge, które zapewniają maksymalnie pewny chwyt.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki aktywny Quickie Helium
  • Minimalistyczny podnóżek z włókna węglowego

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
125 [kg]
Masa własna
6,4-13 [kg]
Średnica kół
540-567 [mm]
Długość
77-105 [cm]
Szerokość
62-76 [cm]
Głębokość siedziska
34-48 [cm]
Wysokość siedziska
przód 43-57 [cm]
tył 37-50 [cm]
Szerokość siedziska
32-46 [cm]
Wysokość oparcia
25-45 [cm]
Wysokość podnóżków
22-52 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.