Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Cena:
6 500
od 4 800 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Sunrise Medical
Aktywny wózek aluminiowy, na ramie sztywnej. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.Aktywny wózek aluminiowy, na ramie sztywnej. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Niezwykle bezpieczny, wytrzymały, a zarazem stylowy wózek Quickie Life R docenią przede wszystkim ludzi młodzi, którzy mają duże potrzeby i także poprzez wózek chcą wyrazić swój indywidualny styl. Dostępny jest w dwóch wersjach: z ramą ze sztywną krawędzią przednią oraz ramą z możliwością przymocowania odchylanych podnóżków. Waga wózka wynosi od 11,1 kg, zaś maksymalna waga użytkownika - 125 kg.

Dopasowany do potrzeb Wózek Quickie Life R wykonywany jest pod kątem indywidualnej budowy ciała każdego użytkownika. Dostępne szerokości siedziska: w granicach 36-50 cm w skokach co 2 cm.
Oś typu handbike Znajdująca się w tylnych kołach wózka specjalna oś typu handbike zapewnia dodatkową stabilność w sytuacji, gdy jest używany wraz z przystawką rowerową.
Wygodny podnóżek Komfort użytkowania zapewnia bardzo lekki podnóżek z platformą, wykonany z kompozytu lub aluminium (do wyboru). Posiada możliwość regulacji kąta oraz głębokości.
100% bezpieczeństwa Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa (crash test), co pozwala zaliczyć go do grupy sprzętu o wyjątkowych walorach bezpieczeństwa.

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

Obsługa wózka Quickie Life R

Obsługa wózka nie sprawia problemu nawet osobom o ograniczonej sile fizycznej. Posiada siedmiostopniową regulację wysokości siedziska, pochylenie tylnych kół w zakresie od 0° do 4° oraz cztery położenia środka ciężkości (od dynamicznego do pasywnego).
Możliwość szybkiej regulacji kąta położenia widełek zapewnia bardzo dobre właściwości jezdne, bez względu na rodzaj podłoża. Jednosłupkowy podłokietnik z regulacją wysokości upraszcza przesiadane się oraz gwarantuje wygodne podparcie dla rąk.
Podczas zakupu wózka Quickie Life R istnieje możliwość wyboru wersji z ramą 85 cali z taliowaniem 2 cm dla bardzo aktywnych użytkowników oraz odchylanymi uchwytami podnóżków.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life R

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
125 [kg]
Masa własna
11-15 [kg]
Długość
93,5-107,5 [cm]
Szerokość
54-72 [cm]
Głębokość siedziska
36-50 [cm]
Wysokość siedziska
przód 39-50 [cm]
tył 36-45 [cm]
Szerokość siedziska
34-48 [cm]
Wysokość oparcia
25-45 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.