Dopasuj wózek inwalidzki półaktywny do swoich potrzeb

Wózki inwalidzkie półaktywne w Ortopedio.pl to dokładnie wyselekcjonowana oferta pod kątem funkcjonalności oraz solidnie wykonanej konstrukcji. Producenci z którymi współpracujemy są gwarantem, że kupujesz wózek najwyższej jakości. Pamiętaj, że przysługuje Ci również refundacja NFZ na poniższe produkty, dlatego jeżeli posiadasz wniosek na refundację z kodem NFZ P.129 przysługuje Ci 1700zł w ramach limitu. Jeżeli masz wątpliwości co do doboru odpowiedniego wózka to nasi fizjoterapeuci są do Twojej dyspozycji.

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Wózek inwalidzki aluminiowy Active Sport

  dostępny

  Wózek inwalidzki aluminiowy Active Sport

  Wózek inwalidzki aluminiowy Active Sport to nowoczesny wózek zapewniający zwrotność oraz komfort. Jest to wózek krzyżakowy dzięki czemu jest bardzo prosty w składaniu. Posiada łamane oparcie oraz nylonową tapicerkę. Możliwośc regulacji siedziska oraz oparcia dzięki zastosowaniu sytemu taśm. Dostępny w refundacji NFZ za 0zł.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 700,00
 • Wózek inwalidzki półaktywny krzyżakowy model V300 active

  dostępny

  Wózek inwalidzki półaktywny krzyżakowy model V300 active

  Wózek dla młodych aktywnych i dynamicznych osób, do zastosowania w codziennym życiu. Wózek posiada wiele możliwośći zaadaptowania do potrzeb użytkownika. Konstrukcja wykonana z aluminium.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 2 440,00
  Realizuj wniosek NFZ od 740,00
 • Wózek inwalidzki Breezy Style

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy Style

  Breezy STYLE jest jednym z najlżejszych (13,5kg) w segmencie wózków podstawowych aluminiowych. Dostępny jest w kilku wersjach, wielu kolorach oraz z licznymi akcesoriami, dzięki czemu łatwo można go dostosować do każdego użytkownika. Nowa konstrukcja, sprawia że wózek Breezy STYLE jest niezwykle sztywny, wygląda dużo lepiej oraz charakteryzuje się niezwykłą łatwością toczenia.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 700,00
 • Wózek inwalidzki lekki, aluminiowy LINE

  dostępny

  Wózek inwalidzki lekki, aluminiowy LINE

  Bardzo lekki, składany wózek wykonany z aluminium, charakteryzujący się ergonomiczną konstrukcją oparcia, które pozwala na pełne wykorzystanie głębokości siedziska i sprawia, że tapicerka oparcia zapewnia dodatkowe podparcie lędźwiowe. 

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 700,00
 • Wózek inwalidzki Breezy Premium

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy Premium

  Wózek wykonany ze stopów lekkich i tworzywa sztucznego, składany krzyżakowo, wyposażony w szeroki wybór oparć, kół tylnych i opcji siedziska, co sprawia, że doskonale dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Atrakcyjna wizualnie konstrukcja sprawia, że jest to nie tylko niezawodny, ale również stylowy produkt.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 600,00
 • Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

  Aktywny wózek aluminiowy, składany krzyżakowo. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 5 100,00
  Realizuj wniosek NFZ od 3 400,00
 • Wózek półaktywny Quickie Life i

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Wózek półaktywny Quickie Life i

  Szerokie możliwości regulacji wózka LIFE i sprawiają, że jest to idealny wybór dla użytkowników z postępującymi schorzeniami neurologicznymi takimi jak udar, ALS czy stwardnienie rozsiane. Wszechstronne funkcje dostosowawcze sprawiają, że LIFE i zawsze współgra ze zmieniającymi się wymaganiami użytkownika.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 4 600,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 900,00
 • Młodzieżowy wózek półaktywny Quickie Life T

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Młodzieżowy wózek półaktywny Quickie Life T

  Aktywny wózek aluminiowy, na ramie składanej krzyżakowo. Przeznaczony dla osób młodych, ceniących funkcjonalność i zarazem możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.   Waga wózka: od 10 kgMaks. waga użytkownika: 100 kg

  Kup teraz 5 050,00
 • Wózek inwalidzki Breezy RUBIX

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Wózek inwalidzki Breezy RUBIX

  Wózek aluminiowy składany krzyżakowo, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkownikowi, istnieje możliwość regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz środka ciężkości. Podłokietniki o regulowanej długości oraz podnóżki z regulacją kąta można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.Szeroki zakres opcji obejmuje między innymi oparcie w wersji leżakowej z możliwością regulacji kąta oraz komfortowe siedzisko.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 999,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Wózek inwalidzki półaktywny Breezy HELIX

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Wózek inwalidzki półaktywny Breezy HELIX

  Wózek aluminiowy, półaktywny, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. Takie elementy, jak regulowana wyoskość i głębokość siedziska, regulowana wysokość oparcia, 

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 3 100,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 400,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.