Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Cena:
4 990
od 3 290 zł
Raty PAYU:
od: 

W kolejnym kroku uzyskasz wniosek NFZ.


Sunrise Medical
Aktywny wózek aluminiowy, składany krzyżakowo. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. »Usuń z porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZUzyskaj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life docenią wszystkie osoby niepełnosprawne, które oczekują od tego typu sprzętu nie tylko niezawodności i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, ale również możliwości dopasowania go do swojego indywidualnego gustu. To połączenie najwyższej jakości, lekkiej konstrukcji oraz stylowego, nowoczesnego designu.

Wytrzymałość i stabilność Wózek posiada bardzo wytrzymałą, aluminiową ramę, która pomimo swojej lekkości zapewnia wyjątkową stabilność. Sprawdza się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni, jak również na zewnątrz.
Dwie dostępne wersje Wózek Quickie Life dostępny jest w dwóch wersjach - z ramą ze sztywną krawędzią przednią oraz z ramą z możliwością przymocowania odchylanych podnóżków. Użytkownik może wybrać wersję bardziej pasującą do jego potrzeb.
Pełna regulacja Dzięki pełnej regulacji - m.in. środka ciężkości, podłokietników czy napięcia tapicerki - wózek można w pełni dopasować do poziomu sprawności oraz oczekiwań użytkownika.
Dla osób z niedowładami i po amputacjach Specjalna konstrukcja wózka Quickie Life pozwala dostosować go do potrzeb osób po amputacji kończyn oraz zamontować mechanizm napędowy dla pacjentów z jednostronnymi niedowładami ciała.

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

Obsługa wózka Quickie Life

Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life obsługiwany jest przy pomocy sił rąk lub nóg użytkownika. Posiada funkcję składania oraz dociskowe hamulce.
Wózek posiada możliwość pochylenia tylnych kół w zakresie od 0° do 4°, a także cztery położenia środka ciężkości (od pasywnego po aktywny). Oparcie z regulacją kąta od -12° do +8° zapewnia wygodę użytkowania. Jednosłupkowy podłokietnik z możliwością regulacji wysokości upraszcza przesiadanie się i zapewnia optymalną stabilizację ręki.
Obsługiwana jedną ręką blokada nie pozwala na samoczynne rozłożenie się wózka po złożeniu.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki aktywny Quickie Life

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
125 [kg]
Masa własna
11 [kg]
Długość
97,2 [cm]
Głębokość siedziska
36-50 [cm]
Wysokość siedziska
przód 40-54 [cm]
tył 40-50 [cm]
Szerokość siedziska
36-50 [cm]
Wysokość oparcia
25-47,5 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa