Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Wybierz wózek inwalidzki ręczny najbardziej odpowiadający zapotrzebowaniu

Wózki inwalidzkie ręczne oraz wózki spacerowe w Ortopedio.pl to dokładnie wyselekcjonowana oferta pod kątem funkcjonalności oraz solidnie wykonanej konstrukcji. Producenci z którymi współpracujemy są gwarantem, że kupujesz wózek najwyższej jakości. Pamiętaj, że przysługuje Ci również refundacja NFZ na poniższe produkty w ramach kodów P.123 P.127 oraz P.129. Jeżeli masz wątpliwości co do doboru odpowiedniego wózka to nasi fizjoterapeuci są do Twojej dyspozycji. Zobacz również nasz artykuł na blogu:

Wózek inwalidzki aluminiowy czy stalowy? Który wybrać?

Wózek inwalidzki Wheelie AIR 4613

Wózek inwalidzki Wheelie AIR 4613
2 opinie

Wózek inwalidzki Wheelie AIR przeznaczony jest dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu.   Wózek inwalidzki AIR może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, przeznaczony do ogólnego stosowania - transportu, spacerów i przemieszczania się na niewielkie odległości. Stalowa rama jest sztywna, co skutkuje stabilnością podczas jazdy.

Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena349,00 zł

Wózek inwalidzki stalowy z szybkozłączkami i długimi podłokietnikami H011

Wózek inwalidzki stalowy z szybkozłączkami i długimi podłokietnikami H011
4 opinie

Wózek inwalidzki powinien być funkcjonalny i prosty w obsłudze. Taki jest wózek stalowy H011. Dzięki zastosowaniu szybkozłączek wózek jest prosty w składaniu i poradzi sobie z nim każdy. Praktycznie każdy może być również na nim przewieziony, ponieważ maksymalne obciążenie wózka to aż 135 kg. To produkt, którego przeznaczeniem jest transport pacjentów, aczkolwiek mowa tutaj o pacjentach, którzy mają sprawną górną część ciała - wózek jest wyposażony w hamulce zaciskowe, dostępne jedynie dla pacjenta

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.127
cena719,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.119,00 zł

Powrót na górę