Dopasuj schodołaz do swoich potrzeb

 • Schodołaz LG 2020

  Na zamówienie

  Schodołaz LG 2020

  LG 2020 jest nowym projektem znanej z produkcji schodołazów firmy Antano Group.

  Kup teraz 14 000,00 14 500,00
 • Slide rampa aluminiowa teleskopowa MDH

  Niedostępny

  Slide rampa aluminiowa teleskopowa MDH

  Przeznaczone do wykorzystania jako pomoc przy pokonywaniu schodów lub w załadunku do samochodu wózków inwalidzkich manualnych oraz o napędzie elektrycznym.

  Kup teraz 999,00
 • Schodołaz LG 2004

  Na zamówienie

  Schodołaz LG 2004

  LG 2004 new to poprawiona wersja znanego i docenionego schodołazu gąsienicowego, zaprojektowanego przez włoskich projektantów

  Kup teraz 15 400,00
 • Schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem LG EVACU Plus EL

  dostępny

  Schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem LG EVACU Plus EL

  EVACU ma bardzo wiele zalet, które przemawiają na jego korzyść. Przede wszystkim ułatwi przemieszczenie pacjenta z góry na dół i odwrotnie za pomocą gąsienic, które bardzo łatwo prowadzi się na schodach, bez konieczności wychylenia schodołazu i osiągniecia punktu równowagi. Gąsienice płynnie poruszają się w górę i dół, co daje ogromną łatwość prowadzenia. EVACU jest uniwersalny szczególnie dla jednostek publicznych, szkół, aptek, bo każdego pacjenta w prosty sposób można na niego przesadzić. Porusza się po schodach o nawet dużym stopniu nachylenia, mieści się na bardzo małych klatkach schodowych i dodatkowo składa się i zajmuje bardzo mało miejsca. Co przy niewielkich mieszkaniach , mieszczących się w bloku, daje możliwość łatwego przechowywania.

  Kup teraz 13 300,00
 • Schodołaz LG 2004 BASIC

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Schodołaz LG 2004 BASIC

  LG 2004 Basic to prostrza wersja popularnego modelu LG 2004. Dzięki zastosowanym zmianom model Basic jest modelem tańszym od swojego poprzednika.

  Kup teraz 13 299,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.