Dopasuj schodołaz do swoich potrzeb

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Schodołaz LG 2020

  Na zamówienie

  Schodołaz LG 2020

  LG 2020 jest nowym projektem znanej z produkcji schodołazów firmy Antano Group.

  Kup teraz 14 000,00 14 500,00
 • Slide rampa aluminiowa teleskopowa MDH

  Niedostępny

  Slide rampa aluminiowa teleskopowa MDH

  Przeznaczone do wykorzystania jako pomoc przy pokonywaniu schodów lub w załadunku do samochodu wózków inwalidzkich manualnych oraz o napędzie elektrycznym.

  Kup teraz 999,00
 • Schodołaz LG 2004

  Na zamówienie

  Schodołaz LG 2004

  LG 2004 new to poprawiona wersja znanego i docenionego schodołazu gąsienicowego, zaprojektowanego przez włoskich projektantów

  Kup teraz 15 400,00
 • Schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem LG EVACU Plus EL

  dostępny

  Schodołaz gąsienicowy z krzesełkiem LG EVACU Plus EL

  EVACU ma bardzo wiele zalet, które przemawiają na jego korzyść. Przede wszystkim ułatwi przemieszczenie pacjenta z góry na dół i odwrotnie za pomocą gąsienic, które bardzo łatwo prowadzi się na schodach, bez konieczności wychylenia schodołazu i osiągniecia punktu równowagi. Gąsienice płynnie poruszają się w górę i dół, co daje ogromną łatwość prowadzenia. EVACU jest uniwersalny szczególnie dla jednostek publicznych, szkół, aptek, bo każdego pacjenta w prosty sposób można na niego przesadzić. Porusza się po schodach o nawet dużym stopniu nachylenia, mieści się na bardzo małych klatkach schodowych i dodatkowo składa się i zajmuje bardzo mało miejsca. Co przy niewielkich mieszkaniach , mieszczących się w bloku, daje możliwość łatwego przechowywania.

  Kup teraz 13 300,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.