Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Schodołaz LG 2004

Schodołaz LG 2004
cena:14 972,99 złKup online

Schodołaz LG 2004

Cena:
14 972,99
Raty PAYU:
od: 
Kup online
Antano
LG 2004 new to poprawiona wersja znanego i docenionego schodołazu gąsienicowego, zaprojektowanego przez włoskich projektantów »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Uniwersalny schodołaz LG 2004

Uniwersalny schodołaz LG 2004

LG 2004 to nowa i ulepszona jeszcze wersja jego cenionego poprzednika, schodołazu gąsienicowego włoskiej firmy Antano Group. Jego olbrzymią zaletą jest adaptowalność. Ten uniwersalny sprzęt może zostać wykorzystany do współpracy z niemal każdym wózkiem inwalidzkim, dzięki czemu wyeliminowana została uciążliwa konieczność zmiany wózka przez użytkownika na czas pokonania schodów.

KOMPAKTOWY ZESTAW Schodołaz LG 2004 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co bardzo ułatwia wykorzystywanie go w podróży.
DALEKI ZASIĘG Ten niewielki schodołaz gąsienicowy został wyposażony w silnik umożliwiający pokonywanie schodów w zasięgu 60 pięter.
BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA Dzięki wykorzystaniu technologii gąsiennicowej pokonywanie schodów odbywa się w sposób bardzo płynny.
OPCJE DODATKOWE Użytkownicy mają możliwość poszerzenia zakupionego zestawu podstawowego o opcje dodatkowe i dostosowanie schodołazu do swoich potrzeb.

Uniwersalny schodołaz LG 2004

Obsługa schodołazu LG 2004

Schodołaz LG 2004 jest systemem pokonywania schodów, do którego wykorzystuje się oryginalny wózek pacjenta. Zestaw uchwytów i zabezpieczeń umożliwia ich bardzo bezpieczne i stabilne połączenie, dzięki czemu nie ma konieczności, by użytkownik przesiadał się ze swojego wózka na czas pokonywania schodów. To rozwiązanie bezpieczne i wygodne.
LG 2004 waży 58 kilogramów. Jest przy tym niewielkich rozmiarów, dzięki czemu świetnie nadaje się do użytkowania w podróży. Jego maksymalne obciążenie wynosi 130 kg. Silnik o mocy 300 W pozwala pokonywać 15 stopni na minutę na przestrzeni 60 pięter.
Producent przewidział możliwość dokupienia opcjonalnych rozwiązań, takich jak: rampa do wózków inwalidzkich wielopozycyjnych lub wózków z napędem elektrycznym, koło antywywrotne oraz adapter do wózków inwalidzkich dużych gabarytowo.

Co w zestawie?

  • Schodołaz LG 2004
  • Bateria

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Moc silników
300 [W]
Dopuszczalne obciążenie
160 [kg]
Masa własna
58 [kg]

UWAGA! Parametry podane powyżejmogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.