Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki Netti 4U Comfort CE Plus

Wózek inwalidzki Netti 4U Comfort CE Plus
cena: 5 500,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 2 500,00

Kup online

Wózek inwalidzki Netti 4U Comfort CE Plus

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
5 500
od 2 500 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Mobilex
2 opinie
Istnieje możliwość prezentacji wózka w twoim domu! Zadzwoń do nas pod nr 56 665 28 82 i umów się na prezentacje! » Usuń z porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

 WÓZEK INWALIDZKI NETTI 4U COMFORT CE PLUS - NACISK NA STABILIZACJĘ

WÓZEK INWALIDZKI NETTI 4U COMFORT CE PLUS - NACISK NA STABILIZACJĘ

Wózek inwalidzki Netti to rodzaj wózka przeznaczony do całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo. Jest to wózek, w którym producenci największy nacisk położyli na stabilizację głowy oraz pleców chorego. Zastosowano w nim szereg udogodnień, które przydatne są zarówno dla pacjenta, jak również dla osoby się nim opiekującej. Netti wykonany jest z wytrzymałych materiałów doskonałej jakości. Jego konstrukcja pozwala na użytkowanie przez pacjentów ważących do 135 kilogramów.

NOWOŚCI W ŚWIECIE WÓZKÓW Netti prezentuje kilka rozwiązań, które są innowacjami w tego typu produktach. Zaliczamy do nich na przykład oparcie pod plecy z zapięciem na rzep, odchylany do przodu hamulec z dźwignią kolanową czy regulowane rączki do pchania.
DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ Wózek inwalidzki NETTI 4U COMFORT CE PLUS to wózek, który świetnie sprawdzi się na każdej nawierzchni. Nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i zewnętrznego. Tylne koła gwarantują doskonałą przyczepność, a przednie sprawiają, że z łatwością omija się wszelkie nierówności.
ŚWIETNE DOPASOWANIE Netti to wózek, który można idealnie dopasować do potrzeb pacjenta. Odpowiadają za to takie rozwiązania jak regulowany kąt nachylenia siedziska i oparcia za pomocą sprężyn gazowych. Posiada też regulowaną głębokość siedziska.

 WÓZEK INWALIDZKI NETTI 4U COMFORT CE PLUS – NACISK NA STABILIZACJĘ

OBSŁUGA WÓZKA NETTI 4U COMFORT CE PLUS

Wózek doskonale się prowadzi, między innymi dzięki regulowanym rączkom. Odpowiednio wyprofilowane koła zapewniają stabilizacje na każdej nawierzchni. Regulowane oparcie i uchylne podłokietniki zwiększają komfort użytkowania przez pacjenta.
Wózek ten waży 27 kilogramów i użytkować go mogą pacjenci z maksymalną wagą 135 kilogramów.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki NETTI 4U COMFORT CE PLUS

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
135 [kg]
Masa własna
27,5-29 [kg]
Głębokość siedziska
42,5-50 [cm]
Wysokość siedziska
46-50 [cm]
Szerokość siedziska
40 [cm]
45 [cm]
50 [cm]
Wysokość oparcia
50 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

 

"produkt przygotowany na indywidualne zamówienie- nie podlega zwrotowi"

  • Waga wózka27,5 kg
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Marek
5

Bardzo bogato wyposażony wózek. Solidny, bardzo wygodny, zapewnia bezpieczną i komfortową pozycję. Szybka wysyłka zamówienia i bardzo dobry kontakt z doradcą. Polecam

2017-07-19 (5) (0)
Wojciech
4

Bardzo wysoka jakość, stabilna i solidna konstrukcja. Świetnie sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Bardzo komfortowy i funkcjonalny. Polecam

2017-07-19 (3) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa