Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki elektryczny Q200 10 KM/h

Wózek inwalidzki elektryczny Q200 10 KM/h
cena: 9 000,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 6 000,00

Kup online

Wózek inwalidzki elektryczny Q200 10 KM/h

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
9 000
od 6 000 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Sunrise Medical
Nieco większa długość - 1070 mm i szerokość 580 mm, a także większe koła napędowe 14 cali i przednie 9 cali sprawiają, że Q200 R zapewnia lepszą stabilność i przyczepność niż jego mniejszy brat. Ta nieco większa sprawność przyda się na nierównym terenie oraz przy pokonywaniu krawężników o wysokości do 10 cm.  Dodatkowo silnik z prędkością 10 KM/h sprawiają iż poruszanie się w terenie jest łatwiejsze oraz bardziej komfortowe. » Usuń z porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Usuń ze schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

Nieco większa długość - 1070 mm i szerokość 580 mm, a także większe koła napędowe 14 cali i przednie 9 cali sprawiają, że Q200 R zapewnia lepszą stabilność i przyczepność niż jego mniejszy brat. Ta nieco większa sprawność przyda się na nierównym terenie oraz przy pokonywaniu krawężników o wysokości do 10 cm.  Dodatkowo silnik z prędkością 10 KM/h sprawiają iż poruszanie się w terenie jest łatwiejsze oraz bardziej komfortowe.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu lub poza nim. QUICKIE Q200 R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się we wnętrzu, a przy tym tak stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd w atrakcyjnej cenie - to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia.

 

Technologia Smart Base Innowacyjne metody projektowe wykorzystane do precyzyjnego sprawdzenia sposobu, w jaki zmiana geometrii podstawy napędowej wpływa na wydajność jazdy, pozwoliły na opracowanie PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem.

Kompaktowe, zwrotne we wnętrzach Wyjątkowo wąska podstawa od 540 mm i promień skrętu od 1600 mm. Proste, intuicyjne sterowanie gotowe na nagłe zwroty i życiowe zakręty.

Skuteczność poza domem Przemyślane wymiary zapewniają możliwie najlepszą przyczepność i stabilność na ulicy. Dynamiczny akumulator 55 Ah pozwala wybrać się w trasę do 31 km.

Ułatwiony transport Kompatybilność z samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych umożliwia samodzielne ich opuszczenie, a testy zderzeniowe dowiodły przydatności wózka jako fotela podczas transportu. Wyjątkowo mały ciężar, 94 kg, sprawia, że podczas załadunku wózek wydaje się lekki jak piórko.

Stylowo praktyczne Opływowe, minimalistyczne wzornictwo kontrastuje z eleganckim, czarnym korpusem. Możliwość dostosowania do własnych gustów za pomocą akcentów kolorystycznych w żywych kolorach.

Krawężnik to żadna przeszkoda Potrzebujesz małej pomocy przy pokonywaniu krawężników? Mechanizm łagodnego pokonywania krawężników w wózkach Q200 R pozwoli z małą prędkością, a nawet ze stania, pokonać krawężniki o wysokości do 10 cm (przy zachowaniu przez użytkownika siedzącej pozycji).

Przystosowane do transportu publicznego intuicyjne wózki Q100 R/Q200 R są tak kompaktowe i zwrotne, że wjazd nimi do tramwaju, autobusu czy pociągu nie stanowi problemu. Wolisz jeździć samochodem? Modele Q100 R/Q200 R składają się i mieszczą w bagażniku lub zastępują fotel podczas podróży

Model Q200 R to nasza odpowiedź na wyzwanie stworzenia PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem elektrycznym. Takiego, który będzie znakomicie manewrował w ciasnych wnętrzach, BEZ narażania na szwank stabilności i wydajności w jeździe poza domem. Ale jak uzyskać tak wyważony wózek? Połóż nacisk na dużą podstawę napędową, a natychmiast zaczną się problemy z manewrowaniem w ciasnych przestrzeniach. Zredukuj nadmiernie wielkość, a wózek stanie się niestabilny i straci przyczepność. Uzyskanie idealnej równowagi wymaga setek prób. I właśnie tak stworzyliśmy naszą TECHNOLOGIĘ SMART BASE. Jest to INTELIGENTNA podstawa testowa, umożliwiająca szybką regulację szerokości, długości, wysokości kół i kółek podporowych oraz położenia siedziska. Precyzyjne, drobne zmiany umożliwiły uzyskanie idealnej geometrii podwozia tego PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem. W efekcie powstały wózki QUICKIE Q100 R i Q200 R. Prawdziwie kompaktowe, podstawowe wersje wózków z napędem elektrycznym charakteryzujących się najwyższą przyczepnością, stabilnością, a nawet możliwością wjazdu na krawężniki o wysokości do 10 cm.

Dynamiczne akumulatory 55 Ah w modelach Q100 R/Q200 R są stworzone do wyjścia na miasto czy dłuższych wyjazdów. Możliwość przejechania nawet 31 km bez doładowania pozwala zaglądać po drodze w różne ciekawe miejsca.

Siedzisko Q100 R/Q200 R zaprojektowano z myślą o Tobie. Liczne ustawienia i 5-paskowe oparcie z regulacją naprężenia spełniają wymagania dotyczące sylwetki, a w razie pojawienia się nowych potrzeb, siedzisko można do nich dostosować

EDYCJA LIMITOWANA Z PRĘDKOŚCIĄ 10 KM/h  - Oświetlenie widoczne na zdjęciu jest opcją dodatkowo płatną.


  • Podnóżki uchylneTak
  • Możliwość składaniaNie
  • Prędkość maksymalna10 km/h
  • OświetlenieJako opcja dodatkowa
  • Oś napędowaKoła Tylne

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.