Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Wózek specjalny model normandie

Wózek specjalny model normandie
cena:1 999,00 złNastępny krok

Wózek specjalny model normandie

Promocja dnia!

Do końca promocji pozostało: d h m s

Cena:
1 999
Raty PAYU:
od: 
Następny krok
Vermeiren
3 opinie
Bardzo wygodny wózek pielęgnacyjny przeznaczony do stabilizacji głowy i pleców dla osób starszych, po paraliżach czterokończynowych , udarach i leżących, przebywających zarówno w mieszkaniach jak i domach pomocy społecznej.  Występuję w wersji XXL- waga nawet do 350 kg »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Wózek specjalny model Normandie

Wózek specjalny model Normandie

Wózek specjalny Normandie jest przeznaczony przede wszystkim do opieki nad osobami starszymi oraz pacjentami leżącymi, w tym tymi o ograniczonej ruchowości po udarach czy paraliżach czterokończynowych - zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach i domach opieki społecznej. Wózek Normandie posiada szeroki zakres regulacji, stabilny, wytrzymały, z możliwością rozbudowy o wyposażenie dodatkowe - by jeszcze bardziej ułatwić opiekę nad pacjentem.

STABILIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO Konstrukcja wózka pielęgnacyjnego Normandie zapewnia stabilizację głowy i pleców, a wygodne wyprofilowane podłokietniki (opcja) o regulowanym położeniu podtrzymują przedramiona i zabezpieczają całe ciało przed wysunięciem się z wózka.
SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWANIA Specjalny wózek pielęgnacyjny Normandie świetnie sprawdza się nie tylko podczas opieki w warunkach domowych, ale także w szpitalach i domach opieki społecznej.
WYTRZYMAŁY Wózek pielęgnacyjny Normandie dostępny jest także w wersji XXL. Mocna i wytrzymała konstrukcja pozwala na udźwig wagi nawet do 350 kg.
UŁATWIA PRZENOSZENIE PACJENTA Specjalnie wyprofilowane podłokietniki (opcja) z możliwością regulacji w wielu płaszczyznach ułatwiają transport pacjenta z wózka na łóżko i odwrotnie. Podłokietniki są opuszczane poniżej poziomu siedziska, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z wózka.

Wózek specjalny model Normandie

Obsługa wózka inwalidzkiego specjalnego modelu Normandie

Specjalny wózek pielęgnacyjny Normandie posiada szerokie możliwości regulacji poszczególnych elementów. Uruchomienie poręcznej dźwigni przy siedzisku w sposób automatyczny płynnie reguluje kąt nachylenia oparcia i podparcia pod łydki. Zaś dzięki opcji regulacji podłokietników w wielu płaszczyznach pacjent w łatwy sposób może być transportowany z wózka na łóżko i odwrotnie. Usprawnia to także korzystanie z toalety.
Dzięki prostej w użyciu dźwigni pacjent sam może regulować pozycję ułożenia oparcia, a opcja płynnej zmiany jego wysokości pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji.
Wygodne i wytrzymałe cztery jezdne kółka ułatwiają transport pacjenta.

Co w zestawie?

  • Wózek pielęgnacyjny specjalny Normandie

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
130 [kg]
Masa własna
25 [kg]
 
Długość
120 [cm]
Szerokość
66 [cm]
 
Głębokość siedziska
44 [cm]
 
Wysokość siedziska
51 [cm]
Szerokość siedziska
54 [cm]
Wysokość oparcia

78 [cm]
 

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Opinie o produkcie
4
Dodaj własną opinię
Grażyna
4

Zapewnia bardzo dużą wygodę i komfort użytkowania. Szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt. Polecam!

2017-07-21(3)(0)
Karolina
4

Bardzo wygodny, posiada dużą możliwość regulacji. Polecam.

2017-07-21(9)(0)
Janusz
5

Kupiliśmy ten wózek dla babci i dzięki profesjonalnej obsłudze doradcy udało nam się kupić rewelacyjny sprzęt. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Polecam ortopedio.pl

2014-09-23(2)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,00  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

13,95  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa