Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Wózek toaletowy transportowy FS 692

cena:350,00 złNastępny krok

Wózek toaletowy transportowy FS 692

Cena standardowa350,00 złKup na raty PayUod: 
TIMAGO
4 opinie
Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Posiada uchylne podłokietniki umożliwiające łatwe wsiadanie i zsiadanie dla osób o znacznie obniżonej sprawności ruchowej. Wyposażony w miękkie siedzisko, tapicerowane nieprzemakalnym i łatwym w czyszczeniu materiałem, cztery obrotowe koła, z których tylne posiadają hamulce, uchylne podnóżki, pojemnik sanitarny. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes. Łatwy w transporcie dzięki składanej ramie. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

Wózek toaletowy transportowy FS 692 - i pielęgnacja staje się prostsza

Wózek toaletowy transportowy FS 692 - i pielęgnacja staje się prostsza

Wózek toaletowy to nieodzowny element w domu, w którym zamieszkuje osoba o ograniczonej mobilności. Poczucie całkowitego braku samodzielności jest w stanie dobić osobę chorą. Jednak ten wózek umożliwia załatwianie podstawowych potrzeb fizjologicznych w toalecie, bez konieczności poddawania się zabiegom higienicznym w łóżku, w pozycji leżącej. Lekki wózek toaletowy FS 692 przeznaczony jest dla pacjentów ważących do 100 kilogramów.

DOSTOSOWANY DO PACJENTA Wózek sanitarny jest dostosowany nie tylko do pacjentów pod kątem wagi. Jego wyjmowane i uchylne podłokietniki, jak również odsuwane podnóżki znacznie ułatwiają wsiadanie na niego. Dla pacjentów w gorszej formie przygotowany jest też specjalny pojemnik sanitarny. Dla tych, którzy są bardziej sprawni, przygotowano opcję, jaką jest możliwość najazdu na sedes.
LEKKI ALE WYTRZYMAŁY Cała konstrukcja wózka, mimo że wykonana ze stali, jest bardzo lekka - waży zaledwie 10,5 kilograma. To bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które często się przemieszczają - dzięki składanej ramie jest bardzo łatwy w transporcie.
TRZYMA SIĘ POWIERZCHNI Wózek toaletowy FS 692 wyposażony jest w przednie i tylne koła pełne - wypełnione specjalną gumą. To umożliwia lepszą przyczepność, zwłaszcza na kafelkach łazienkowych. Tylne koła wyposażone są w hamulce.
ŁATWY DO CZYSZCZENIA Siedzisko o wymiarach 44x44 cm wykonane jest z przyjemnego dla ciała, nieprzemakalnego i łatwo czyszczącego się materiału. Dzięki temu, nawet kiedy dojdzie do zabrudzenia siedziska, można je bardzo szybko doprowadzić do porządku.

Wózek toaletowy transportowy FS 692 - i pielęgnacja staje się prostsza

OBSŁUGA WÓZKA TOALETOWEGO TRANSPORTOWEGO FS-692

Wózek ten jest rodzajem wózka sanitarnego, który bez problemu można przetransportować. Jest bardzo lekki - waży zaledwie 10,5 kg, ale zarazem bardzo wytrzymały, ponieważ może przetransportować pacjenta ważącego nawet 100 kg.
Z myślą o ograniczonych ruchowo pacjentach zawiera on specjalny pojemnik sanitarny, posiada możliwość najechania na sedes, jak również uchylne podnóżki i podłokietniki. Dzięki pełnym gumowym kołom doskonale utrzymuje się na powierzchni.

Co w zestawie?

 • Wózek toaletowy transportowy FS-692

WYBRANE PARAMETRY WÓZKA

Dopuszczalne obciążenie
100 [kg]
Masa własna
10.6 [kg]
Długość
87 [cm]
Szerokość
55 [cm]
Głębokość siedziska
44 [cm]
Wysokość siedziska
53 [cm]
Szerokość siedziska
45 [cm]
Wysokość oparcia
44 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

 • RamaStalowa
 • Rodzaj hamulcówDociskowe
 • Rodzaj kół tylnychKoła pełne (gumowe)
 • Rodzaj kół przednichKoła pełne (gumowe)
 • Rodzaj wózka manualnegoWózek sanitarny
 • Możliwość modyfikacji koloru ramyNie
 • Maksymalna waga użytkownika100 kg
 • Podnóżki uchylneTak
 • Możliwość składaniaTak
 • Pojemnik sanitarnyTak
 • Odchylane podłokietnikiTak
 • Wyjmowane podłokietnikiTak
 • Waga wózka10,5 kg
Opinie o produkcie
5
Zobacz wszystkieDodaj własną opinię
Anna
4

Polecam zakupy na stronie Ortopedio.pl. Ten wózek to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Cena także jest konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami. Polecam serdecznie!

2017-07-23(9)(0)
Stefania
5

Przystępna cena, dobra jakość. Taki wózek bardzo ułatwia codzienną pielęgnację chorego. Szybka realizacja zamówienia i wysyłka sprzętu. Polecam!

2017-07-23(3)(9)
Łukasz
5

Bardzo przystępna cena, solidne wykonanie. Szybka realizacja zamówienia, miła obsługa. Polecam ortopedio.pl

2015-04-06(10)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa