56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj wózek inwalidzki elektryczny do swoich potrzeb

Wózki inwalidzkie elektryczne to bardzo rozbudowana grupa produktów na Ortopedio.pl. Wózki dostępne na naszej stronie zostały dobrane pod kątem funkcjonalności/wytrzymałości/ceny oraz renomy producentów. Naszymi głównymi dostawcami w zakresie wózków elektrycznych są firmy Vermeiren, Meyra oraz MDH. Do niedawna wózki elektryczne dofinansowane były w ramach PFRON. Niestety ten okres się skończył i jedynymi instytucjami w obecnym czasie świadczącymi pomoc finansową przy zakupie wózka stanowią oprócz fundacji MOPS, PCPR oraz NFZ. 

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

  • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
  • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.