Dopasuj wózek inwalidzki elektryczny do swoich potrzeb

Wózki inwalidzkie elektryczne to bardzo rozbudowana grupa produktów na Ortopedio.pl. Wózki dostępne na naszej stronie zostały dobrane pod kątem funkcjonalności/wytrzymałości/ceny oraz renomy producentów. Naszymi głównymi dostawcami w zakresie wózków elektrycznych są firmy Vermeiren, Meyra oraz MDH. Do niedawna wózki elektryczne dofinansowane były w ramach PFRON. Niestety ten okres się skończył i jedynymi instytucjami w obecnym czasie świadczącymi pomoc finansową przy zakupie wózka stanowią oprócz fundacji MOPS, PCPR oraz NFZ. 

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Wózek terenowy model optimus 2

   dostępny

   Wózek terenowy model optimus 2

   To nowocześniejsza wersja starszego brata optimusa 1. Jedno co łączy oba modele to naped, który jest założony na przednią oś. Producent zadbał o nowy i nowoczesny wygląd. Zastosowano wiele możliwośći regulacji aby dopasować wózek do każdego użytkownika. Pojazd przeznaczony jest głównie do jazdy drogowo- terenowej, nawet w bardzo ciężkich warunkach radzi sobie rewelacyjnie. Z przodu zamontowane zostały dodatkowo reflektory halogenowe poprawiające widoczność w nocy. Zawieszenie amortyzatorowane zarówno z przodu jak i z tyłu.

   Kod NFZ P.130.00

   Kup teraz 21 999,00 22 900,00
   Realizuj wniosek NFZ od 18 999,00
  • Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

   Czas realizacji 2-3 tyg

   Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

   Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast. Eris gwarantuje, że każda podróż nim da użytkownikowi poczucie przyjemności. Jasne oświetlenie ledowe to nie tylko prowizorka ale bezpieczne podróżowanie również w nocy.

   Kup teraz 6 999,00 7 999,00

 • Wózek elektryczny Quickie Salsa R2

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Wózek elektryczny Quickie Salsa R2

  Wózek ten można w prosty sposób regulować, serwisować, atakże dostosowywać poprzez dodawanie lub odejmowanie elementów zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami użytkownika.Większość opcji dostępna jest w postaci zestawów zawierających wszelkie niezbędne elementy do ich montażu, co sprawia, że adaptacja wózka zgodnie z potrzebami użytkownika jest prosta, a w wózku możliwe jest wprowadzenia zmian w szerokim zakresie.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 14 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 11 500,00
 • Wózek inwalidzki elektryczny LIMBER

  dostępny

  Wózek inwalidzki elektryczny LIMBER

  Wózek inwalidzki elektryczny Limber przeznaczony jest dla osób, których waga nie przekracza 120 kg. Koła przednie mają średnicę 9 cali a tylne 14. Wózek zabezpieczony jest w regulowane tylne kółka, które chronią przed wywrotką.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 7 499,00
  Realizuj wniosek NFZ od 4 499,00
 • Wózek inwalidzki elektryczny Q200

  dostępny

  Wózek inwalidzki elektryczny Q200

  Nieco większa długość - 1070 mm i szerokość 580 mm, a także większe koła napędowe 14 cali i przednie 9 cali sprawiają, że Q200 R zapewnia lepszą stabilność i przyczepność niż jego mniejszy brat. Ta nieco większa sprawność przyda się na nierównym terenie oraz przy pokonywaniu krawężników o wysokości do 10 cm. 

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 9 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 6 000,00
 • Wózek inwalidzki pokojowo terenowy z napędem na przednie koła model navix

  dostępny

  Wózek inwalidzki pokojowo terenowy z napędem na przednie koła model navix

  Wózek elektryczny Navix producenta Vermeiren jest wózkiem dostosowanym dla osób aktywnych. Jego główną zaletą jest napęd na przednie koła co zdecydowanie poprawia manewrowanie. Wózek spełnia się zarówno w warunkach domowych jak i zewnętrznych.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 9 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 6 000,00
 • Wózek inwalidzki terenowy model timix

  Na zamówienie

  Wózek inwalidzki terenowy model timix

  Wózek inwalidzki elektryczny Timix został stworzony z myślą o użytkowaniu terenowym. Vermeiren dołożył wiele starań technicznych aby konstrukcja zawieszenia dostarczała możliwie najwięcej konstrukcja. Podróżowanie wózkiem Timix jest ułatwione dzięki zastosowaniu napędu na przednie koła co znacząco usprawnia manewrowanie.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 15 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 12 900,00
 • Wózek inwalidzki pokojowo terenowy z napędem na przednie koła z funkcją pionizacji model navix su

  Na zamówienie

  Wózek inwalidzki pokojowo terenowy z napędem na przednie koła z funkcją pionizacji model navix su

  Elektryczny wózek inwalidzki z pionizacją Navix su (stand up) pozwoli Ci nie tylko na przemierzanie dużych odległości ale znacząco wpłynie na komfort Twojego życia. Pionizowanie zarówno w aspekcie społecznmm, jak i medycznym ma bardzo korzystny wpływ na stan chorego. 

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 16 700,00
  Realizuj wniosek NFZ od 13 700,00
 • Ultralekki, elektryczny wózek inwalidzki 3231

  dostępny

  Ultralekki, elektryczny wózek inwalidzki 3231

  Ultralekki elektryczny wózek inwaldzki. Ogromnym atutem wózka jest możliwość szybkiego składania bez konieczności demontażu akumulatorów. Rozmiar po złożeniu przypomina wymiar złożonego wózka standardowego dzięki czemu mamy możliwość transportu nawet w małym bagażniku  Wózkiem można swobodnie poruszać się zarówno po mieszkaniu jak i na zewnątrz. Standardowy zasięg wózka wynosi 15 km jednak istnieje możliwość zakupu dodatkowej baterii która umożliwia pokonanie dystansu 30 km.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 10 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 7 500,00
 • Wózek inwalidzki terenowy z funkcją pionizacji model timix su

  Na zamówienie

  Wózek inwalidzki terenowy z funkcją pionizacji model timix su

  Wózek inwalidzki elektryczny Timix Su to rozszerzenie podstawowego modelu o funkcję pionizacji. W modelu wózka SU zachowano przeznaczenie terenowe co oznacza świetną zwrotność. Ważnym argumentem wózka elektrycznego jest zastosowanie wyprofilowanego siedziska co znacząco podnosi poziom stabilizacji ud a tym samym wzrasta bezpieczeńśtwo użytkownika.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 21 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 18 900,00
 • Wózek elektryczny model ichair mc3

  dostępny

  Wózek elektryczny model ichair mc3

  Wózek inwalidzki elektryczny MC2 to jedna z najnowocześniejszych pozycji w ofercie producenta Meyra. Przy tworzeniu wózka zadbano o komfort użytkownika wyposażając go w amortyzatory. Poziom twardości kół dopasowywany jest do wagi użytkownika co znacząco wpływa na komfort pokonywania przeszkód. Konstrukcja wózka elektrycznego jest praktycznie w całości regulowana. Elementem wyróżniającym jest niewielka waga. Wózek jest prosty w składaniu oraz transportowaniu.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 17 999,00
  Realizuj wniosek NFZ od 14 999,00
 • Wózek inwalidzki elektryczny MODERN

  produkt na zamówienie

  Wózek inwalidzki elektryczny MODERN

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 8 999,00
  Realizuj wniosek NFZ od 5 999,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.