Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Wyposażenie

Poduszka ortopedyczna Contour Pillow QMED

Poduszka ortopedyczna Contour Pillow QMED
1 opinie

Odpowiednio dobrana pianka leniwa oraz właściwy kształt poduszki zapewnia optymalne ułożenie głowy oraz podparcie i odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu. Poduszka łagodzi dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, problemy z bezsennością, chrapaniem i napięciem nerwowym. Dokładnie opracowany przez specjalistów kształt poduszki, odwzorowuje naturalny kształt szyi i głowy pozwalając na przybranie komfortowej i najbardziej naturalnej pozycji podczas spania dla każdego użytkownika.

Wysyłka jeszcze dziśWysyłka jeszcze dziś!
Jeżeli zamówisz przed 13:00
cena149,90 zł

Poduszka ortopedyczna termoplastyczna Cervi + Thuasne

Poduszka ortopedyczna termoplastyczna Cervi + Thuasne

Anatomiczna poduszka dostosowuje się do kształtu głowy i szyi, bez względu na to czy pacjent śpi na wznak czy na boku. Głowa zatapia się w piance : powierzchnia kontaktu ciała z podłożem zwiększa się a dzięki temu zmniejszana jest siła nacisku. Pianka zapamiętuje kształt głowy i wywiera delikatny ucisk przeciwny grawitacji : następuje poprawa krążenia krwi. Poduszka zmniejsza niewłaściwe obciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i barków podczas snu, przeciwdziałając niepożądanym naprężeniom.3 letnia gwarancja na sprężystość pianki.

Wysyłka jeszcze dziśWysyłka jeszcze dziś!
Jeżeli zamówisz przed 13:00
cena119,90 zł

Materac piankowy Clinical Thusane

Materac piankowy Clinical Thusane

Materac Clinical służy jako zamiennik tradycyjnych materacy dla pacjentów przykutych do łóżka i wymagających zwiększonego komfortu (lub zabezpieczenia z uwagi na nietrzymanie). Jakość pianki o gęstości 35 kg/m3 gwarantuje komfort i wytrzymałość materaca. Dostarczany z pełnym pokrowcem wykonanym z oddychającej, nieprzemakalnej dzianiny poliuretanowej typu jersey.2 lata gwarancji na sprężystość pianki (wyłączając pokrowiec materaca).

cena622,99 zł
Powrót na górę