Wyprzedaż - sprzęty i akcesoria ortopedyczne w atrakcyjnych cenach

Produkty znajdujące się w kategorii wyprzedaż są produktami pełnowartościowymi oraz w pełni sprwanymi, mogą jedynie nosić delikatne ślady wynikające z niewłasciwego transportu.

 • Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy, posiada uszkodzone opakowanie. Dostępny rozmiar 2,4,5,6 Orteza stawu kolanowego GENU-HIT z bocznymi spiralnymi fiszbinami i profilowanym silikonowym pierścieniem wokół rzepki stabilizuje staw kolanowy. Owalny silikonowy pierścień poprzez mikomasaż wpływa pozytywnie na resorpcję obrzęków i wysięków. Rozciąga się przy prostowaniu kolana, a kurczy przy zginaniu.

  Kup teraz 125,00
 • Orteza stabilizująca staw skokowy TIMAGO SPORLASTIC MALLEO-HIT - WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Orteza stabilizująca staw skokowy TIMAGO SPORLASTIC MALLEO-HIT - WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. Rozmiar 2   Orteza stabilizująca staw skokowy MALLEO-HIT służy do odciążania, kompresji i stabilizacji stawu skokowego. Wbudowane w materiał peloty silikonowe z wypustkami zapewniają mikromasaż. Poprawiając krążenie w obszarze stawu w efekcie można uzyskać zwiększenie odżywienia chrząstki stawowej oraz zmniejszenie wysięku spowodowanego stanem zapalnym stawu.

  Kup teraz 112,00
 • Pas lędźwiowy ortopedyczny z fiszbinami WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Pas lędźwiowy ortopedyczny z fiszbinami WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. Rozmiar XXL   Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: zespoły bólowe kręgoslupa o róznej etiologii, zmiany zwyrodnieniowe w odcinku lędźwiowym, wzmożona napięcie mięśniowe, dyskopatia

  Kup teraz 56,00
 • Podkolanówki medyczne uciskowe 1 klasa kompresji - długie z palcami zakrytymi WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Podkolanówki medyczne uciskowe 1 klasa kompresji - długie z palcami zakrytymi WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. Rozmiar L, DŁUGIE, CZUBEK ZAMKNIĘTY, JASNY BEŻ   Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: narastajacy obrzek w czasie dnia pracy, profilaktycznie przy pracy długostojącej lub siedzącej, uczucie zmęczenia i ciężkości nóg po całym dniu, żylaki kończyn dolnych, pajączki żylne.

  Kup teraz 50,00
 • Orteza stawu barkowego Acromed WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Orteza stawu barkowego Acromed WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. Rozmiar 4 prawa strona Zastosowanie: pooperacyjne leczenie złamań głowy kości ramiennej, wydrążenia stawowego łopatki, zwichnięcia stawu ramiennego, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i związane z nim zespoły bólowe nawykowe zwichnięcia stawu ramiennego, doleczanie po rekonstrukcji obrąbkowo-torebkowej, zabezpieczenie przed zwichnięciem stawu ramiennego w przypadku porażeń kończyny górnej różnej etiologii.

  Kup teraz 110,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. rozmiar S Stabilizator kolana ACL Profit to idealna opcja dla osób, które nie chcą odnowienia kontuzji podczas uprawiania sportu. Szczególnie zadowoleni z tego stabilizatora będą osoby jeżdżące na nartach, rolkach, deskorolce, rowerze czy uprawiający sporty halowe. Najważniejszą funkcją ortezy jest zabezpieczenie więzadeł ACL poprzez dodatkowe wzmocnienie oraz szyny boczne mające uchronić kolano przez niepożądanymi ruchami na boki.

  Kup teraz 189,00 249,00
 • Owijany zawiasowy stabilizator kolana WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Owijany zawiasowy stabilizator kolana WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. rozmiar L   Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 135,00
 • Orteza tułowia wysoka TIMAGO SPORLASTIC VERTEBRADYN-STRONG WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Orteza tułowia wysoka TIMAGO SPORLASTIC VERTEBRADYN-STRONG WYPRZEDAŻ

    Produkt pełnowartościowy- uszkodzone opakowanie. rozmiar M Orteza tułowia wysoka VERTEBRADYN-STRONG stabilizuje i odciąża kręgosłup w odcinku lędźwiowym poprzez wyprostowanie i korekcję nieprawidłowej postawy ciała (spłaszczenie lordozy). Umieszczone w tylnej części wysokie anatomicznie wyprofilowane stalki, pasy dociągowe oraz usztywniona brzuszna część ortezy odciążają kręgosłup w odcinku lędźwiowym z jednoczesnym zachowaniem ruchomości miednicy. Stopień docisku ortezy można regulować indywidualnie poprzez płynnie zapięcie na rzep, natomiast stopień stabilizacji przy pomocy elastycznych pasów dociągowych.    

  Kup teraz 299,00
 • Obustronny pas pachwinowy z pelotami WYPRZEDAŻ

  dostępny

  Obustronny pas pachwinowy z pelotami WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- brak oryginalnego opakowania. rozmiar L Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: ogranicza powiekszanie sie jednostronnych przepuklin pachwinowych, zabezpiecza po operacjach jednostronnych przepuklin pachwinowych, podtrzymuje niewielkie przepukliny jednostronne nie kwalifikujące sie do operacji, pas może byc stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

  Kup teraz 55,00
 • Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker WYPRZEDAŻ

  produkt na zamówienie

  Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker WYPRZEDAŻ

  Produkt pełnowartościowy- brak oryginalnego opakowania. rozmiar S   Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kup teraz 205,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.