Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Stabilizator łokcia tenisisty z żelem

cena:85,00 złNastępny krok

Stabilizator łokcia tenisisty z żelem

Cena standardowa85,00 zł
Mueller
Mała i skuteczna opaska do walki z bólem mięśni okolicy łokcia. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

STABILIZATOR ŁOKCIA TENISISTY Z ŻELEM

STABILIZATOR ŁOKCIA TENISISTY Z ŻELEM

To mała i bardzo wygodna opaska, która zapewnia zabezpieczenie przeddolegliwościami bólu łokcia. Jest niezwykle skuteczna podczas entezopatii,czyli zapalenia tkanki. To częsta dolegliwość osób uprawiających sport,szczególnie tenisistów i golfistów. Małe wymiary zapewniają wygodneużytkowanie, a elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do ciała i utrzymujeopaskę we właściwym miejscu. Materiał ten jest bardzo miły w dotyku i niepowoduje uczucia dyskomfortu.

WYGODNA REGULACJA: Specjalny pasek na rzep zapewnia doskonałe przyleganie do skóry
WYSOKA JAKOŚĆ: Elastyczny materiał został wykonany ze specjalnej tkaniny Aegis, która dba również o ochronę przed różnego rodzaju drobnoustrojami. To bardzo ważne podczas leczenia.
BEZPIECZEŃSTWO: Dzięki zastosowaniu żelowej wkładki wszelkie wstrząsy są amortyzowane i nie wywołują negatywnego skutku ani bólu.
MAKSYMALNY KOMFORT: Niewielkie rozmiary oraz miły materiał sprawiają, że orteza jest bardzo wygodna nawet przy całodniowym noszeniu.

STABILIZATOR ŁOKCIA TENISISTY Z ŻELEM

UŻYTKOWANIE STABILIZATORA ŁOKCIA

Założenie ortezy jest bardzo łatwe. Za pomocą paska można regulować stopień ucisku i dopasować go do własnej ręki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu elastycznego materiału. Taka konstrukcja jest bardzo praktyczna, mamy pewność, że stabilizator doskonale spełni swoją role i nie musimy zastanawiać się nad wyborem rozmiaru - jest uniwersalny.
Dużą zaletą stabilizatora jest możliwość ręcznego prania. Właściwa temperatura wynosi 30-40 stopni. Dzięki temu z łatwością zadbamy o utrzymanie czystości. To bardzo ważne szczególnie podczas regularnego uprawiania sportu.
Przewiewna tkanina zapewnia komfort i bezpieczeństwo skóry pod opaską. Orteza doskonale zabezpiecza bolesne miejsce, wspomaga proces leczenia, a przy tym nie powoduje powstawiania odparzeń czy innych dolegliwości skórnych.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód w stawie łokciowym
Informacja Rozmiar uniwersalny dla osób o obwodzie łokcia 17-38 cm.
  Obwód w stawie łokciowym
  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • Materiałprzewiewna dzianina
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruRozmiar uniwersalny
  • Rodzaj zastosowanego usztywnieniaElastyczna
  • KolorCzarny
  • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuEntezopatia (zapalenie tkanki)
  • Wkład absorbujący wstrząsyTak

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa