Balkoniki i podpórki wspomagające przemieszczanie się

Balkoniki i podpórki są istotnym sprzętem medycznym ułatwiającym osobom starszym lub ze schorzeniami kończyn dolnych poruszanie się. Nasza bogata oferta jest również refundowana w NFZ. Zapraszamy!

 • Balkonik czterokołowy Economic

  Dostępny

  Balkonik czterokołowy Economic

  Podpórka czterokołowa Economic jest łatwa w prowadzeniu dla osób potrzebujących wsparcia po urazach lub osób starszych. Podpórka jest aluminiowa i składana, co bardzo ułatwia jej transport i przechowywanie. Wyposażona jest:w siedzisko z oparciem pozwalające na odpoczynek, wygodne, antypoślizgowe uchwyty z hamulcami oraz pojemną torbę na zakupy. Dodatkową ważną cechą są duże koła, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się. Dodatkowo koła tylne wyposażone są w blokadę zapewniające stabilne wsparcie przy postoju. Economic jest poręczny, zwrotny, stabilny i może asystować nawet przy zakupach nowoczesnym starszym osobom.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 319,00
  Realizuj wniosek NFZ od 151,00
 • Balkonik statyczny składany JMC 3211/3212

  dostępny

  Balkonik statyczny składany JMC 3211/3212

  Balkonik statyczny składany wykonany z podwójnie wzmocnionej aluminiowej, anodyzowanej ramy. Posiada regulowane na wysokość nóżki zakończone gumowymi nasadkami oraz miękkie piankowe uchwyty. Łatwe składanie i regulacja oraz szerokie pole podparcia zapewnia bezpieczne użytkowanie produktu.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 190,00

 • Lekki balkonik aluminiowy czterokołowy Eco Light III

  dostępny

  Lekki balkonik aluminiowy czterokołowy Eco Light III

  Balkonik aluminiowy na czterech kółkach. Bardzo lekki i zwrotny .Nasz balkonik pozwala poczuć w pełni swobodę jaką daje możliwość poruszania się w sposób bezpieczny i komfortowy. Odpowiednio duży rozmiar kół przednich umożliwi w łatwy sposób pokonywanie różnej wysokości krawężników i progów. Jedną z bardzo istotnych cech jest jego waga , tylko 7,2 kg.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 319,00
  Realizuj wniosek NFZ od 151,00
 • Podpórka czterokołowa aluminiowa YOLA

  dostępny

  Podpórka czterokołowa aluminiowa YOLA

  Podpórka czterokołowa o nowoczesnym wyglądzie wykonana z wytrzymałego aluminium. Konstrukcja opiera się na ramie krzyżakowej oraz owalnym przekroju rurek, dzięki czemu znacznie podwyższona została wytrzymałość na nacisk. Powlekana farbą z metalicznym połyskiem. Wyposażona w hamulce z zaciskiem postojowym, wytrzymałe siedzisko z oparciem, podręczną torbę. Posiada pełne koła o wąskim przekroju i średnicy 8” wykonane z materiału o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie z funkcją składania do transportu.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 526,00
  Realizuj wniosek NFZ od 358,00
 • Podpórka rehabilitacyjna 4-kołowa aluminiowa model COMFORT

  dostępny

  Podpórka rehabilitacyjna 4-kołowa aluminiowa model COMFORT

  Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 462,00
  Realizuj wniosek NFZ od 294,00
 • Podpórka wspomagająca poruszanie się AMBONA MDH

  dostępny

  Podpórka wspomagająca poruszanie się AMBONA MDH

  Cechy produktu rama wykonana ze stali, miękkie podłokietniki z możliwością płynnej regulacji wysokości, płynnie regulowany kąt uchwytów oraz ich długość, kółka tylne z hamulcem, opony gumowe 3’’.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 449,00
  Realizuj wniosek NFZ od 281,00
 • Podpórka czterokołowa z siedziskiem ROSE MDH

  dostępny

  Podpórka czterokołowa z siedziskiem ROSE MDH

  Dużą zaletą tej podpórki są jej wymiary po złożeniu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie mogą  korzystać z kul.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 339,00
  Realizuj wniosek NFZ od 171,00
 • Balkonik trójkołowy Delta 201

  dostępny

  Balkonik trójkołowy Delta 201

  Standardowy, składany balkonik trójkołowy, który umożliwia sprawne poruszanie się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Zaletą modelu Delta 201 jest łatwość w składaniu oraz koła bezdentkowe, które uniemożliwiają przebicie,

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 337,50
  Realizuj wniosek NFZ od 169,50
 • Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

  dostępny

  Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

  Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny) wykonany z wzmocnionej poprzecznie aluminiowej ramy. Wyposażony w klipsy blokujące, regulowane na wysokość nóżki oraz miękkie piankowe uchwyty. Szerokie pole podparcie, stabilny i długi zakres kroczenia, łatwe składanie i regulacja wpływają na bezpieczeństwo użytkowania.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 160,00
 • Balkonik składany na dużych kołach

  dostępny

  Balkonik składany na dużych kołach

  Balkonik składany na dużych kołach wykonany z wytrzymałej aluminiowej, anodyzowanej ramy. Wyposażony w przednie pełne koła o średnicy 5” oraz regulowane na wysokość nóżki. Szerokie pole podparcia, łatwe składanie i regulacja oraz wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego wpływają na wysoki komfort użytkowania.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 160,00
 • Balkonik rehabilitacyjny kroczący

  dostępny

  Balkonik rehabilitacyjny kroczący

  Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, wspomagający pionizację i poruszanie się.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 170,00
 • Podpórka dwukołowa aluminiowa z siedziskiem i oparciem

  dostępny

  Podpórka dwukołowa aluminiowa z siedziskiem i oparciem

  Podpórka dwukołowa, składana wykonana z lekkiej aluminiowej ramy powlekanej proszkowo. Posiada zgrzewane siedzisko z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym oraz miękkie odparcie pod plecy. Wyposażona w regulowane na wysokość nóżki zakończone od przodu dwoma parami kół oraz miękkie piankowe uchwyty.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 215,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.