Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj wózek inwalidzki do swoich wymagań

Wybór wózka inwalidzkiego nie należy do najłatwiejszych. Na rynku można znaleźć mnóstwo modeli różniących się marką, ceną, konstrukcją czy cechami eksploatacyjnymi. Każdy wózek inwalidzki należy dobrać według indywidualnych potrzeb, poszukując jednak możliwie najbardziej funkcjonalnego modelu. W tym materiale znajdziesz niezbędne informacje na temat rodzajów wózków dla niepełnosprawnych, tego ile kosztują, z czego zostały wykonane i jakie jest ich przeznaczenie. Podpowiadamy również, jak skorzystać z refundacji NFZ.

W Ortopedio.pl otrzymujesz największy w Polsce wybór wózków inwalidzkich wszelakiego zastosowania. W ofercie znajdziesz wózki takich producentów jak Vermeiren, Otto Bock, Meyra, Kuschall i wielu innych. Nasza oferta dopasowana jest do limitów NFZ Kody: P.123 P.127 P.129 P.130 P.131. Zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem: Wózek inwalidzki aluminiowy czy stalowy? Który wybrać? Szukasz wózka inwalidzkiego? Jeżeli tak to odpowiedź jest prosta – Vermeiren

Wózek inwalidzki Wheelie AIR 4613

Wózek inwalidzki Wheelie AIR 4613
33 opinie

Wózek inwalidzki Wheelie AIR przeznaczony jest dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu.   Wózek inwalidzki AIR może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, przeznaczony do ogólnego stosowania - transportu, spacerów i przemieszczania się na niewielkie odległości. Stalowa rama jest sztywna, co skutkuje stabilnością podczas jazdy.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.127

Wózek inwalidzki- transportowy Wheelie EASY 4622

Wózek inwalidzki- transportowy Wheelie EASY 4622
31 opinie

Wózek inwalidzki Wheelie EASY przeznaczony jest dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu.   Produkt może być użytkowany przez każdą osobę dotkniętą dysfunkcją narządu ruchu na skutek chorób i urazów: neurologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych i każdych innych, które skutkują utrudnieniem lub brakiem możliwości samodzielnego poruszania się.

cena349,00 zł

Ultralekki, elektryczny wózek inwalidzki Wheelie Electric

Ultralekki, elektryczny wózek inwalidzki Wheelie Electric
29 opinie

Wózek przeznaczony jest do swobodnego poruszania się zarówno po mieszkaniu jak i na zewnątrz. Waga 22 kg zapewnia bezproblemowy transport lub wniesienie do budynku bez windy. Łamane oparcie zmniejsza wymiary wózka po złożeniu Odchylane podłokietniki dają możliwość łatwego przesiadania się na wózek. Dodatkowe funkcję radia oraz bluetooth umożliwiają słuchanie muzyki bezpośrednio z głośnika zamontowanego w sterowniku. W zależności od ukształtowania terenu oraz wagi pacjenta wózek umożliwia pokonanie na jednym ładowaniu nawet do 20 km.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.130.00
cena4 000,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 000,00 zł

Wózek inwalidzki elektryczny Q200

Wózek inwalidzki elektryczny Q200
1 opinie

Nieco większa długość - 1070 mm i szerokość 580 mm, a także większe koła napędowe 14 cali i przednie 9 cali sprawiają, że Q200 R zapewnia lepszą stabilność i przyczepność niż jego mniejszy brat. Ta nieco większa sprawność przyda się na nierównym terenie oraz przy pokonywaniu krawężników o wysokości do 10 cm. 

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.130.00

Wózek inwalidzki Breezy Style

Wózek inwalidzki Breezy Style
1 opinie

Breezy STYLE jest jednym z najlżejszych (13,5kg) w segmencie wózków podstawowych aluminiowych. Dostępny jest w kilku wersjach, wielu kolorach oraz z licznymi akcesoriami, dzięki czemu łatwo można go dostosować do każdego użytkownika. Nowa konstrukcja, sprawia że wózek Breezy STYLE jest niezwykle sztywny, wygląda dużo lepiej oraz charakteryzuje się niezwykłą łatwością toczenia.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.129.00
cena1 700,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Schodołaz krzesełkowo- gąsienicowy Wheelie

Schodołaz krzesełkowo- gąsienicowy Wheelie

Nie w każdym bloku czy kamienic znajdują się windy, często stanowi to problem dla osób poruszających się na wózku. Schodołaz transportowy Wheelie jest świetnym rozwiązaniem na likwidację tej bariery. Zastosowany system  gąsienicowy świetnie sprawdza się przy poruszaniu zarówno w górę jak i dół schodów. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze oraz bardzo bezpieczne.  

cena7 500,00 zł
Powrót na górę