Dobierz sprzęt sanitarny dla chorego

 • Dostępne od ręki!
  • Taboret prysznicowy z oparciem 1361

   dostępny

   Taboret prysznicowy z oparciem 1361

   Taboret prysznicowy z oparciem składa się z aluminiowej ramy oraz szerokiego siedziska z oparciem wykonanych z wytrzymałego PCV. Posiada regulowane na wysokość nóżki zakończone gumowymi nasadkami antypoślizgowymi oraz boczne uchwyty przy siedzisku ułatwiające korzystanie z przyrządu.

   Kup teraz 144,90
  • Basen sanitarny 1407

   dostępny

   Basen sanitarny 1407

   Właściwości: basen sanitarny z pokrywką stosowany w jednostkach leczniczych lub warunkach domowych, przeznaczony dla pacjentów obłożnie chorych wykonany z tworzywa łatwego do utrzymania w czystości możliwość czyszczenia popularnymi środkami czystości lub w autoklawie w temperaturze do 130°C (do 30 min)

   Kup teraz 26,90
  • Kaczka sanitarna 1408

   dostępny

   Kaczka sanitarna 1408

   Właściwości: kaczka sanitarna męska z uchwytem stosowana w jednostkach leczniczych lub warunkach domowych, przeznaczona dla pacjentów obłożnie chorych wykonana z tworzywa łatwego do utrzymania w czystości możliwość czyszczenia popularnymi środkami czystości lub w autoklawie w temperaturze do 130°C (do 30 min) pojemność: 1200ml

   Kup teraz 16,90

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Wózek toaletowy transportowy FS 692

   dostępny

   Wózek toaletowy transportowy FS 692

   Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Posiada uchylne podłokietniki umożliwiające łatwe wsiadanie i zsiadanie dla osób o znacznie obniżonej sprawności ruchowej. Wyposażony w miękkie siedzisko, tapicerowane nieprzemakalnym i łatwym w czyszczeniu materiałem, cztery obrotowe koła, z których tylne posiadają hamulce, uchylne podnóżki, pojemnik sanitarny. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes. Łatwy w transporcie dzięki składanej ramie.

   Kup teraz 299,00 350,00
  • Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

   Na zamówienie

   Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

   Model mc wet to nowoczesny wózek toaletowo prysznicowy. Lekka konstrukcja zbudowana z odpornego na korozję aluminium natomiast połączenia wykonano ze stali nierdzewnej. Producent przewidział dwie opcję napędu z tylnymi kołami 24 cale lub 5 calowe. Prosta konstrukcja wózka gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz daje możliwość bezpośredniego najechania na sedes.

   Kup teraz 1 099,00 1 499,00

 • Uchwyt łazienkowy prosty 45 cm

  dostępny

  Uchwyt łazienkowy prosty 45 cm

  Uchwyty łazienkowe wykonane zostały z stalowej ramy, lakierowanej proszkowo. Dzięki zastosowaniu kilku warstw powłoki ochronnej wykazują wysoką trwałość warunkach o podwyższonej wilgotności.  Montaż możliwy w poziomie oraz pionie. Dostępne w różnych długościach i kształtach w zależności od miejsca wykorzystania.

  Kup teraz 39,00
 • Ławka obrotowa na wannę

  Dostępny

  Ławka obrotowa na wannę

  Ławka obrotowa na wannę składa się z wyprofilowanego siedziska z oparciem zamontowanego centralnie na obrotowej podstawie. Rama wyposażona w kliny rozporowe, których zadaniem jest ustabilizowanie produktu oraz dźwignię, dzięki której możliwe jest blokowanie w żądanej pozycji. Ławka dodatkowo wyposażona w uchwyty boczne dla pacjentów z trudnościami w samodzielnym wstawania / siadaniu.

  Kup teraz 300,00
 • Transfer na wannę

  produkt na zamówienie

  Transfer na wannę

  Transfer na wannę wykonany został z wytrzymałego PCV. Wyposażony w uchwyt pomocniczy oraz blokujące nóżki rozporowe, zapewniające prawidłowy montaż. Poprzez wykorzystanie specjalnej mieszanki komponentów posiada wysoką wytrzymałość na nacisk oraz zachowuje swoje parametry w środowisku o podwyższonej wilgotności.

  Kup teraz 110,00

 • Krzesło toaletowe na kółkach FS 696

  dostępny

  Krzesło toaletowe na kółkach FS 696

  Krzesło toaletowe składane wykonane z stalowej, chromowanej ramy. Posiada regulowane na wysokość nóżki zakończone gumowymi nasadkami. Wyposażone dodatkowo w deskę sanitarną z klapą oraz pojemnik sanitarny. Łatwe składanie i regulacja pozwala na dostosowanie do potrzeb pacjenta, a boczne uchwyty wspomagają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

  Kup teraz 249,00
 • Stołeczek rehabilitacyjny prysznicowy

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Stołeczek rehabilitacyjny prysznicowy

  Profesjonalny sprzęt pomocniczy umożliwiający lub ułatwiający kąpiel.

  Kup teraz 99,00
 • Wózek toaletowy transportowy model hcda

  dostępny

  Wózek toaletowy transportowy model hcda

  Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Model hcda umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie nawet dla osób o dużym stopniu niepełnosprawności. Koła obrotowe z tylnym hamulcem. Składana rama, która ułatwia transport. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes.

  Kup teraz 600,00
 • Taboret prysznicowy okrągły

  dostępny

  Taboret prysznicowy okrągły

  Taboret prysznicowy składa się aluminiowej ramy oraz okrągłego siedziska wykonanego z wytrzymałego PCV. Posiada regulowane nóżki zakończone gumowymi nasadkami antypoślizgowymi. Dzięki skokowej regulacji wysokości posiada możliwość indywidualnego dostosowania do wzrostu pacjenta.

  Kup teraz 107,14
 • Wózek toaletowy model 139

  dostępny

  Wózek toaletowy model 139

  Stanadardowy wózek toaletowy firmy Vermeiren wyposażony w kółka oraz pojemnik sanitarny. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość odchylanych podłokietników i ściągania podnóżków. Dzięki szerokiej konstrukcji istnieje możliwość najazdu bezpośrednio na sedes.

  Kup teraz 447,99
 • Uniwersalny podnośnik wannowy model capri

  dostępny

  Uniwersalny podnośnik wannowy model capri

  Uniwersalny podnośnik wannowy, przeznaczony dla wszystkich osób, które w samodzielny sposób mogą korzystać z kąpieli. 

  Kup teraz 2 399,00
 • Nakładka na sedes z systemem szybkiego montażu THUASNE

  dostępny

  Nakładka na sedes z systemem szybkiego montażu THUASNE

  Uniwersalna nakładka na sede do zamontowania na większości muszli. Przeznaczona dla osób starszych lub po endoprotezoplastyce stawu biodrowego.

  Kup teraz 106,00
 • Wózek inwalidzki toaletowy z siedziskiem typu U FS 681U

  dostępny

  Wózek inwalidzki toaletowy z siedziskiem typu U FS 681U

  Wózek z funkcją toaletową wykonany został z ramy stalowej chromowanej. Siedzisko występuje w dwóch wersjach, jako: zdejmowane lub wyciągane (FS681U), oba wykonane z odpornego na zanieczyszczenia i wodę tworzywa sztucznego. Podłokietniki występują w wersji długiej z funkcją uchylania. Wózek wyposażony został w pełne gumowe koła oraz wytrzymałe stalowe szprychy. Podnóżki dostępne są w wersji standardowej (uchylnej). Koła tylne (22”), przednie (6”). Wózek wyposażony dodatkowo w wyjmowany pojemnik sanitarny.

  Kup teraz 700,00
 • Taboret prysznicowy z oparciem i uchwytami bocznymi

  dostępny

  Taboret prysznicowy z oparciem i uchwytami bocznymi

  Taboret prysznicowy z oparciem i uchwytami bocznymi wykonany z aluminiowej ramy oraz siedziska z oparciem wykonanych z wytrzymałego PCV. Poprzez wykorzystanie bocznych uchwytów pokrytych materiałem piankowym znajduje zastosowanie dla pacjentów z trudnościami w stawaniu i siadaniu. Posiada regulowane na wysokość nóżki zakończone gumowymi nasadkami antypoślizgowymi, demontowane oparcie.

  Kup teraz 149,00
 • Wózek inwalidzki toaletowy FS 681

  dostępny

  Wózek inwalidzki toaletowy FS 681

  Wózek z funkcją toaletową wykonany został z ramy stalowej chromowanej. Siedzisko występuje w dwóch wersjach, jako: zdejmowane lub wyciągane (FS681U), oba wykonane z odpornego na zanieczyszczenia i wodę tworzywa sztucznego. Podłokietniki występują w wersji długiej z funkcją uchylania. Wózek wyposażony został w pełne gumowe koła oraz wytrzymałe stalowe szprychy. Podnóżki dostępne są w wersji standardowej (uchylnej). Koła tylne (22”), przednie (6”). Wózek wyposażony dodatkowo w wyjmowany pojemnik sanitarny.

  Kup teraz 600,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.