Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Primax Medic

Pas lędźwiowy magnetyczny Direct Magnetic

Pas lędźwiowy magnetyczny Direct Magnetic

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena199,00 zł

Opaska magnetyczna na kolano Direct Magnetic

Opaska magnetyczna na kolano Direct Magnetic

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu kolanowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena199,90 zł

Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

cena263,99 zł
Opaska magnetyczna na łokieć Direct MagneticNastępny krok

Opaska magnetyczna na nadgarstek DirectMagnetic

Opaska magnetyczna na nadgarstek DirectMagnetic

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu nadgarstkowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

cena199,99 zł
Opaska magnetyczna na nadgarstek DirectMagneticNastępny krok
Powrót na górę